Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +23 °C
Viegls lietus
Otrdiena, 27. jūlijs
Marta, Dita, Dite

Apkures rēķini

Kad kaimiņš liek salt visiem

Rīdzinieku aktuālais parāds par apkuri uzņēmumam Rīgas siltums (RS) ir četri miljoni eiro. Dažādām mājām tas ir dažāds, sākot no 127 līdz pat 13 000 eiro.

Gaidāmi lielāki apkures rēķini

Straujais naftas cenas pieaugums pasaulē nav metis līkumu arī Latvijai. Visizteiktāk to varam novērot degvielas uzpildes staciju cenrāžos, tomēr jau visai drīz melnā zelta cenas pieaugums sevi pieteiks arī rēķinos par apkuri un silto ūdeni. Siltumenerģijas sadārdzināšanās, visticamāk, izpaudīsies kā vēl viens pakāpiens arī kopējās inflācijas pieaugumā, taču ar Latvijā visai ierasto situācijas dramatizēšanu nevajag steigties, jo naftas cenas šobrīd vēl aizvien ir zemākas nekā šīs desmitgades pirmajā pusē.

Apkures sezona Rīgā ilgusi 204 dienas

Aprīļa beigās Rīgā noslēgusies apkures sezona un šosezon tā ilgusi 204 dienas, aģentūrai LETA pavēstīja AS Rīgas siltums pārstāve Agnete Bušta.

Atgādina par parādiem

Viļņošanos sabiedrībā, īpaši sociālajos tīklos, izraisījušas akciju sabiedrības Rīgas siltums (RS) izsūtītās atgādinājuma vēstules dzīvokļu īpašniekiem par to, ka ēkai izveidojies parāds, tā summu nenorādot.

Pieradinātā uguns kamīnā

Kamīnu var dēvēt par mājīguma un komforta simbolu, jo dzīvās uguns liesmu deja ienes mājās mieru un līdzsvaru, sniedz siltumu un relaksācijas izjūtu. Ne velti gandrīz katrā romantiskā filmā mīlētāji tiekas kalnu namiņā, kopīgi met kamīnā malku un liesmu atblāzmā risina sarunas, un dzer karstu tēju. Kamīns – ugunsvieta mājās – ir ne tikai simbols, tas noteikti ir arī siltuma avots, arī greznumlieta un dizaina elements. Apkures sistēmas izvēli nosaka ne tikai dzīvesstils, bet arī tendence ekonomēt resursus, domāt ilgtermiņā un pēdējā laikā arī domāt zaļi, tas ir, videi draudzīgi.

RNP mājokļos šonedēļ uzsāks apkures pieslēgšanu

Ņemot vērā šī gada rudens mainīgos laikapstākļus, SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) informē, ka 5.oktobrī tiek pakāpeniski uzsākta 2017./2018. gada apkures sezona. Dzīvojamām mājām apkures pieslēgšanu plānots paveikt līdz šīs nedēļas beigām, portālu Diena.lv informēja RNP pārstāvji.

Rīgā apkure pieslēgta jau desmit ēkām

Atsaucoties uz klientu pieprasījumiem, AS Rīgas siltums pamazām sāk apkures sezonu - patlaban apkure ir pieslēgta jau desmit ēkām, kas izmanto Rīgas siltuma piegādāto siltumenerģiju, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide