Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Arhibīskaps Vanags

Šogad tiek svinēta Torņakalna baznīcas 130. gadadiena

Šogad Rīgas Lutera baznīcai Torņakalnā aprit 130 gadi. Par godu jubilejai šogad plānoti vairāki pasākumi. Trešdien, 24. februārī, notiks jubilejas pasākums tiešsaistē Lutera draudzes dzīvesstāts cauri laikmetiem. Es dzīvoju. un Lutera draudzes centrā un tā skatlogos tiks atklāta fotoizstāde Lutera baznīca un Torņakalns, informēja draudzes pārstāvji.

Arhibīskaps Vanags: Nācijai ir jāatgriežas pie vienotas identitātes

Latvijas sabiedrībai ir nepieciešama kopības sajūta un vienota identitāte, kas mūsu nāciju padarīs stiprāku, Latvijas Republikas Proklamēšanas 101.gadadienas ekumeniskajā dievkalpojumā teica Latvijas Evaņģeliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags.

Arhibīskabs Vanags svētkos aicina runāt ar Jēzu Kristu

Uzrunā Ziemassvētkos Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags aicina "intensīvi meklēt saslēgumu ar Kristu. Pat kristiešiem, kuri par viņu daudz zina, vajadzētu meklēt, jo galvenais ir savienojums, pa kuru plūst dzīvības sula. Runāsim ar viņu! Runāsim ar Bētlemē dzimušo! Runāsim ar viņu par savu dzīvi un par viņa dzīvi. Piemēram, jautāsim viņam, kā viņš spēja būt laimīgs?"

Arhibīskaps Vanags: Latvijai vajag piepildītas cerības un turētus solījumus

Latvijas iedzīvotājiem nepieciešams ne tikai sapņot par labāku nākotni, bet pašiem vairāk uzņemties atbildību un novērtēt sasniegto, nevis visā saskatīt slikto, Latvijas proklamēšanas 100.gadadienai veltītajā ekumeniskajā dievkalpojumā Rīgas domā aicināja luterāņu arhibīskaps Jānis Vanags.

Arhibīskaps Vanags noraida kritiku par vēršanos pret citādi domājošajiem baznīcā

Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) arhibīskaps Jānis Vanags noraida 15 LELB garīdznieku izteikto kritiku par vēršanos pret citādi domājošajiem viņa vadītājā baznīcā. Iepriekš ziņots, ka luterāņu mācītāji publiskā paziņojumā pauduši satraukumu par naida kurināšanu baznīcā, norādot, ka LELB tiek nozagta un arvien vairāk attālinās no Rietumu protestantiskajai kristietībai tuvās un saprotamās tradīcijas, kas pārstāv skata plašumu, teoloģisku daudzveidību un atbildīgu akadēmisko brīvību.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide