Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Baltijas jūras dokumentālo filmu forums

Pieaudzis Baltijas jūras dokumentālo filmu foruma skatītāju skaits

Nacionālais Kino centrs apkopojis 23. Baltijas jūras dokumentālo filmu foruma rezultātus, kuros secināts, ka foruma kinoskatītāju skaits, salīdzinot ar 2018. gadu, ir ievērojami palielinājies, informēja Nacionālā Kino centra pārstāve Kristīne Matīsa.

Zināma Baltijas jūras dokumentālo filmu foruma programma

No 2. līdz 10. septembrim norisināsies Nacionālā Kino centra rīkotais 21. Baltijas jūras dokumentālo filmu forums (Baltic Sea Docs), kurā skatītājiem Rīgā un Latvijas reģionu pilsētās tiks izrādītas starptautiskos festivālos atzinību guvušas filmas, kas apkopotas programmā Pārliecības garša, informēja foruma pārstāve Ieva Lange.

Baltijas jūras dokumentālo filmu forums izziņo programmu Ārpus laba un ļauna

No 7. līdz 11. septembrim Latvijas kinoteātros notiks Nacionālā Kino centra organizētais Baltijas jūras dokumentālo filmu forums. Šogad forums atzīmē savu 20. pastāvēšanas gadu. Jubilejas filmu programmā Ārpus laba un ļauna kino cienītājiem Rīgā un reģionu pilsētās tiks piedāvātas deviņas filmas – profesionāļu un skatītāju atzinību izpelnījušies kinodarbi, aptverot tādas tēmas kā bērnu un vecāku attiecības, vientulība, sieviešu tiesības, terorisms, kultūru saplūšana un globalizācija, informē filmu foruma pārstāve Dārta Ceriņa.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide