Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Balvi

Balvu policija meklē notiesātu jaunieti

Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes Balvu iecirknis meklē notiesāto, 1992. gadā dzimušo, Ziedoni Kolocānu, portāls Diena.lv uzzināja VP.

Balvos jauniete notriec meitenīti

Pirmdien, 11.augustā, Balvos ceļu satiksmes negadījumā traumas gauvusi astoņus gadus veca meitene, portālam Diena.lv pavēstīja Valsts policijā. 

Balvos atklāta rekonstruētā Balvu Valsts ģimnāzijas ēka

Piektdien, 30.maijā, noslēgusies Balvu Valsts ģimnāzijas rekonstrukcijas pirmā kārta, un skolas ēka ieguvusi jaunu, nosiltinātu fasādi. Kopumā projektā ieguldīts vairāk nekā miljons eiro, portālu Diena.lv informēja Balvu novada pašvaldībā. Skolas direktore Inese Paidere svinīgajā atklāšanas ceremonijā pateicās skolēnu, skolotāju un tehnisko darbinieku saimei par pacietību un izturību, sadzīvojot ar remontdarbiem gada garumā.

Balvu novadā atrod vīrieša līķi ar koduma pēdām

Trešdien, 29.janvārī, Balvu novada Vīksnas pagastā garāmbraucēji ceļmalas grāvī atrada vīrieša līķi ar redzamiem miesas bojājumiem un izsauca policiju, portālu Diena.lv informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē.Pēc ierašanās notikuma vietā policisti noskaidroja, ka bojā gājušais ir 1973.gadā dzimis vietējais iedzīvotājs. Uz vīrieša ķermeņa bija redzamas dzīvnieku koduma pēdas. Policija pieļauj, ka vīrietis varētu būt nosalis.Uzsākts kriminālprocess un nozīmēta ekspertīze, lai noteiktu precīzu nāves iemeslu.

Autovadītājs, būdams alkohola reibumā, pēc avārijas piesakās policijā

Ceturtdien Balvos kāds vīrietis, vadot automašīnu alkohola reibumā un bez tiesībām, izraisīja sadursmi ar citu auto un no notikuma vietas aizbrauca. Uzzinot, ka viņu meklē policijas darbinieki, pats ieradās iecirknī, portālu_ Diena.lv _informēja Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Inguna Pužule.

Eņģeļu brigāde

Oskars, Sintija, Dace, Emīls, Arta, abas Robertas - cits pēc cita viņi sanāk Balvu bibliotēkas zālē, kur esam norunājuši satikties, nomet jakas un saspurdz ap lielo galdu kā baloži. Galvenais runātājs ir viņu vadonis Oskars Ambarovs, taču arī pārējo jauniešu teiktais liecina par to skaidro ticību un optimismu, kas viņus iedrošināja darīt lielus darbus vienkārši un paļāvīgi, bez mūžīgā jautājuma - kas man par to būs? Viņi ir pat pārsteigti, ka par to tiks rak-stīts avīzē.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide