Svētdiena, 16. jūnijs
Justīne, Juta

Barons/LMT

Barons/O!Karte pieveic BA Turība basketbolistus Vītola pēdējā spēlē komandā

Latvijas Basketbola līgas piektdienas spēlē Barons/O!Karte komanda pārliecinoši ar 104:44 (50:16) pieveica biznesa augstskolas Turība basketbolistus, turpinot cīņu par vienu no divām pirmajām vietām turnīra tabulā, kas automātiski garantē vietu pusfinālā.Bijušajam Latvijas valstsvienības spēlētājam Aigaram Vītolam šī bija pēdējā spēle Barons/O!Karte kluba sastāvā.

Barons/O!Karte basketbolisti trešo reizi sezonā uzvar VEF Juniors komandu

Principiālo pretinieku divcīņā Latvijas Basketbola līgas turnīrā VEF Juniors komanda pirmdien savā laukumā ar 72:77 (24:39) piekāpās čempiona titula īpašniekiem Barons/O!Karte basketbolistiem. Pēc šī uzvaras baroni turnīra tabulā apsteiguši vefiešus un izvirzījušies trešajā vietā.Pirmā puslaika lielāko daļu laukumā ritēja samērā līdzīga cīņa, taču veiksmīgi aizvadītas pirmo divu ceturtdaļu galotnes Barons/O!Karte basketbolistiem ļāva vispirms iekrāt astoņu punktu pārsvaru, bet pēc tam starpību palielināt līdz plus 15.

Barons otrreiz sezonā uzvar VEF Juniors basketbolistus

Latvijas Basketbola līgas pagājušās sezonas finālistu trešajā savstarpējā spēlē Barons basketbolisti savā laukumā ar 76:69 (50:33) uzvarēja VEF Juniors komandu. Līdzšinējos mačos abas komandas bija guvušas pa vienam panākumam.Pirmo nopietno pieteikumu uzvarai baroni veica otrajā trešdaļā, kad triju minūšu laikā no 23:18 panāca 36:18.

Viljamsa rezultatīvā spēle nodrošina Barons klubam panākumu pār BK Zemgale

Latvijas Basketbola līgas otrdienas spēlē čempionu titula īpašnieki Barons basketbolisti Saulkrastos ar 94:84 (35:42) pārspēja BK Zemgale komandu. Uzvarētāju labā Dereks Viljamss guva 40 punktu.Mazrezultatīvās un neprecīziem metieniem bagātās pirmās ceturtdaļas beigās jelgavnieki iekrāja desmit punktu pārsvaru (18:8), ko otrajā palielināja līdz plus 14 (29:15).

Barons ar Timermaņa palīdzību pārspēj BA Turība komandu LBL spēlē

Basketbola klubs Barons izcīnījis pārliecinošu uzvaru Latvijas Basketbola līgas kārtējā spēlē pret biznesa augstskolas Turības komandu – 91:58 (49:30). Laukuma saimnieki, kuri mājas spēli aizvadīja Saulkrastos, līdzšinējās 13 spēlēs izcīnījuši sešas uzvaras un turnīra tabulā dala 5.-6.vietu ar BK Zemgale.

Barons basketbolisti savā laukumā piekāpjas Liepājas lauvām

Latvijas Basketbola līgas sestdienas spēlē čempionu titula īpašnieki Barons kluba basketbolisti savā laukumā Saulkrastos ar 71:75 (31:34) zaudēja vieniem no turnīra līderiem komandai Liepājas lauvas. Pirmā puslaika vidū liepājniekiem izdevās 20:11 izrāviens, taču diezgan ātri baroni to likvidēja un uz brīdi arī izvirzījās vadībā (25:24).

Barons sagādā BK Zemgale basketbolistiem ceturto zaudējumu sezonā

Latvijas Basketbola līgas otrdienas spēlē BK Zemgale komanda savā laukumā ar 68:94 (13:19, 31:42, 50:69) piekāpās pašreizējiem čempioniem Barons basketbolistiem. Jelgavniekiem šī bija ceturtā neveiksme līdzšinējās septiņās spēlēs, bet rīdziniekiem - otrais panākums piecos mačos.Izšķirošo pārsvaru Barons ieguva otrās ceturtdaļas sākumā, kad no 19:18 panāca 32:20.

VEF Juniors komanda Latvijas Basketbola līgas svētdienas spēlē ar 83:72 (44:40) pārspēja Barons vienību, sagādājot čempiona titula īpašniekiem otro zaudējumu sezonā. VEF komanda izcīnījusi trīs uzvaras pirmajās trijās spēlēs.Pēc līdzīgā cīņā aizritējušā pirmā puslaika trešajā ceturtdaļā jaunajiem vefiešiem, uzrādot izcilu precizitāti metienos, izdevās iespaidīgs izrāviens 27:9, un 29.