Laika ziņas
Šodien
Migla

Bēgļi Latvijā

Biedrība: Bēgļiem Muceniekos trūkst apģērba un apavu; PMLP to noliedz

Patvēruma meklētājiem centrā Muceniekos trūkst dažādu lietu, kas viņiem ļautu iziet sabiedrībā, piemēram, apģērba un apavu. Tā norāda ar viņiem strādājošie mentori. Tikmēr Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) nepiekrīt, ka patvēruma meklētāji izjūt šādu trūkumu. Par to svētdien vēstīja raidījums Ziņas.

IeM uzskata, ka bēgļu uzņemšanas plānu izdevies īstenot par 90%

Šajās dienās aprit gads, kopš Latvija saskaņā ar Briselē panākto vienošanos no bēgļu nometnēm uzņēma pirmos sešus cilvēkus. Iekšlietu ministrija (IeM) vērtē, ka tās atbildības jomās patvēruma meklētāju uzņemšanas plānā rakstīto dzīvē izdevies īstenot par vairāk nekā 90%, tikmēr Labklājības ministrijai (LM) gan nākas atzīt bezspēcību. Savukārt Ekonomikas ministrija (EM) plāno vēlreiz piedāvāt valdībai lemt par risinājumiem, lai bēgļiem uzlabotu iespējas atrast dzīvesvietu, pirmdien vēstīja telekanāls LNT.

Latvijā ieradušies 15 patvēruma meklētāji

Pirmdien, 19. decembrī, Eiropas Savienības (ES) pārvietošanas programmas ietvaros uz Latviju no Grieķijas pārvietotas piecpadsmit personas, kurām nepieciešama starptautiskā aizsardzība. Četras ģimenes no Sīrijas, tostarp septiņi nepilngadīgi bērni, pašlaik uzturas Patvēruma meklētāju centrā Muceniekos, portālu Diena.lv informēja Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP).

Bēglis Tariks pēc atgriešanās Latvijā pēdējā brīdī atsakās no darba

Tariks, bēglis no Irākas, kurš Latvijā atgriezies pirms dažām nedēļām pēc tam, kad viņam Vācijā neizdevās iegūt darba atļauju, nu pēdējā brīdī atteicies no darba piedāvājuma Latvijā, pie kura viņš bija ticis ar līdzcilvēku gādību, vēsta telekanāls TV3.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide