Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +22 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 30. maijs
Lolita, Vitolds, Letīcija

Bērnu grāmatas

Izdots Ērlenna Lū komikss bērniem Kurš sasēdēja brūno sieru?

Bērnu grāmatu izdevniecībā Liels un mazs iznāk Ērlenna Lū un Kima Jorteija komikss par norvēģu iecienīto brūno sieru. To no norvēģu valodas tulkojusi Jolanta Pētersone. Grāmatas adresāts ir pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma bērni

Liels un mazs izdod grāmatu bērniem Un tad neviens nav dusmīgs?

Bērnu grāmatu izdevniecībā Liels un mazs iznāk Tona Telehena grāmata bērniem Un tad neviens nav dusmīgs?, kuru ilustrējis franču mākslinieks Marks Butavāns. Grāmatu no nīderlandiešu valodas tulkos Inese Paklone, tā piemērota jaunākā skolas vecuma bērniem

Lielie lasīšanas svētki šogad notiks tiešsaistē

Otrdien, 30. martā, plkst. 15 tiešsaistē Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Facebook lapā un YouTube kanālā būs skatāma lasīšanas veicināšanas programmas Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2020 apbalvošanas ceremonija. Tie būs pirmie digitālie Lielie lasīšanas svētki – noslēguma pasākums gadu ilgušam lasīšanas maratonam, informēja LNB sabiedrisko attiecību vadītājs Augusts Zilberts.

Ziedoņa muzeja birojā notiks saruna ar Valdi Rūmnieku

Ceturtdien, 11. augustā, plkst. 19 Ziedoņa muzeja birojs Rīgā jēgpilno sarunu cikla Visā visumā ietvaros aicina uz tikšanos ar rakstnieku, dramaturgu un literatūrzinātnieku Valdi Rūmnieku, kurš stāstīs par bērnu literatūru un Murjāņu radošo vidi, kas autoru iedvesmojusi sarakstīt tādas grāmatas kā Murjāņu pasakas, Murjāņu Kurmītis un viņa draugi un Pasakas par datoriem, līdakām, telefoniem, informē fonda Viegli komunikācijas projektu vadītāja Kristīne Tjarve.

Grāmatu izdevēji: PTAC patvaļīgā likumu interpretācija apdraud bērnu grāmatas

Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) patvaļīgā likumdošanas interpretācija apdraud bērnu grāmatas Latvijā, un Ekonomikas ministrijai būtu precīzi jādefinē jēdziens „rotaļāties”, šādu viedokli pauda Latvijas Grāmatizdevēju asociācija trešdien izsūtītajā vēstulē atbildīgajām iestādēm.

Grāmatnieki sašutuši, ka no tirdzniecības jāizņem vairākas bērnu grāmatas

Latvijas Grāmatnieku ģilde ir sašutusi par Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) veiktajām pārbaudēm, liekot izņemt no tirdzniecības vairākas bērnu grāmatas, kuras tiek pielīdzinātas rotaļlietām, portālam_ Diena.lv _pastāstīja apgāda Zvaigzne ABC pārstāvis Gints Balodis“Ekonomikas ministrijas pakļautībā esošais PTAC divus gadus ir slēpis informāciju, ka grāmatas bērniem vecumā līdz 14 gadiem ir rotaļlietas, uz kurām tiek attiecināti Eiropas Savienības noteikumi par rotaļlietu drošumu,” norāda G.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide