Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Bērnu grāmatas

Grāmata Jēkaba citāti/Jākuba citati rosina vecākus vairāk sarunāties ar bērniem – gan latviešu, gan latgaliešu valodā

Gada beigās izdota grāmata Jēkaba citāti, kas rosina vecākus arvien vairāk sarunāties ar bērniem, skaidrot sajūtas, lietas un mudināt bērnus domāt un atrast atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Grāmatas autori ir desmit gadu vecais Jēkabs Birznieks un viņa mamma Ieva Johansone. Jēkaba citāti ir pieejami divās versijās – gan latviešu literārajā, gan latgaliešu rakstu valodā

Grāmatu izdevēji: PTAC patvaļīgā likumu interpretācija apdraud bērnu grāmatas

Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) patvaļīgā likumdošanas interpretācija apdraud bērnu grāmatas Latvijā, un Ekonomikas ministrijai būtu precīzi jādefinē jēdziens „rotaļāties”, šādu viedokli pauda Latvijas Grāmatizdevēju asociācija trešdien izsūtītajā vēstulē atbildīgajām iestādēm.

Grāmatnieki sašutuši, ka no tirdzniecības jāizņem vairākas bērnu grāmatas

Latvijas Grāmatnieku ģilde ir sašutusi par Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) veiktajām pārbaudēm, liekot izņemt no tirdzniecības vairākas bērnu grāmatas, kuras tiek pielīdzinātas rotaļlietām, portālam_ Diena.lv _pastāstīja apgāda Zvaigzne ABC pārstāvis Gints Balodis“Ekonomikas ministrijas pakļautībā esošais PTAC divus gadus ir slēpis informāciju, ka grāmatas bērniem vecumā līdz 14 gadiem ir rotaļlietas, uz kurām tiek attiecināti Eiropas Savienības noteikumi par rotaļlietu drošumu,” norāda G.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide