Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +15 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 30. maijs
Lolita, Vitolds, Letīcija

Bērnu žūrija

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks tradicionālie Lielie lasīšanas svētki

Sestdien, 23. martā, no plkst. 12.00 līdz 15.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) notiks LNB lasīšanas veicināšanas programmas Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2023 svinīgs noslēguma pasākums – ikgadējie Lielie lasīšanas svētki, ko apmeklēs grāmatu vērtētāji no visas Latvijas, tiks sumināti lasītāko grāmatu autori, tulkotāji un izdevēji.

Uz starptautisku konferenci par lasītprasmes jautājumiem Rīgā ieradušies Eiropas grāmatniecības nozares līderi

Piektdien, 3. novembrī, no plkst. 14.00 līdz 18.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Ziedoņa zālē notiks Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas (LGA) un LNB kopīgi rīkota konference Lasītprasme un lasīšanas veicināšana: izglītotas un demokrātiskas sabiedrības stūrakmeņi, informēja LNB Bērnu literatūras centra vadītāja Silvija Tretjakova.

Protests Bērnu žūrijas aizstāvībai

"Nedrīkst pārtraukt finansēt no valsts līdzekļiem lasīšanas veicināšanas programmu Bērnu un jauniešu žūrija, jo tā ir ilgtermiņa investīcija sabiedrības konkurētspējas un intelektuālās kapacitātes attīstīšanai," atklātā vēstulē Latvijas Valsts prezidentam, Ministru prezidentam, virknei ministru, Kultūrkapitāla fondam un citām institūcijām norāda Latvijas Bibliotekāru biedrības priekšsēdētāja, programmas Bērnu un jauniešu žūrija koordinatore Silvija Tretjakova, Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktors Andris Vilks, projekta _Sirsniņa prasa, lai bērniņš lasa _vēstnieki un literatūras nozares pārstāvji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide