Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ceļojumi

Ceļošana ar ierobežojumiem

Ļoti lēnām, pakāpeniski un ar daudziem ierobežojumiem Eiropas Savienības (ES) valstis gatavojas atsākt tūrismu. No šodienas ir atvērtas iekšējās robežas starp trim Baltijas valstīm, tas nozīmē, ka jau brīvdienās varam doties pie kaimiņiem un viņi pie mums.

72 stundas ceļā uz mājām. Repatriācijas stāsts

Kādu jūs iedomājaties savu pirmo ceļojumu uz ārzemēm? Visticamāk, ne jau iestrēgšanu citā kontinentā vispasaulīga vīrusa dēļ, ātro kredītu biļešu vietā un 72 stundas ilgu mājupceļu caur dažādām pilsētām ar obligātu noteikumu uzvilkt sejas masku. Un kā punkts uz i – nevis nevēlēšanās izkrāmēt koferus, bet pašizolācija īrētā namiņā pēc atgriešanās Latvijā. Tieši tāds ir Ingas un viņas ģimenes repatriācijas stāsts.

Latvija apsteigusi Somiju kā populārākais igauņu tūristu galamērķis

Pagājušajā gadā Igaunijas iedzīvotāji veikuši 1,3 miljonus ārvalstu braucienu ar nakšņošanu, un gandrīz trešdaļa šo braucienu bijuši uz Latviju, kas līdz ar to bijusī Igaunijas iedzīvotāju populārākais ārzemju ceļojumu mērķis, teikts Igaunijas Statistikas departamenta blogā.

Diena ceļo stāsti: Madridē satiekas visa pasaule

Karaliskā pilsēta Madride. Pārsteidzoši skaisti cilvēki – slaidi, ar stāju. Eleganti ģērbti. Sievietēm košs meikaps. Modes tendences ievēro visi un visos vecumos. Šo pilsētu raksturo cilvēki, radot īpašo atmosfēru, māksla un pilsētas arhitektūra. Tā Spānijas galvaspilsētu ar savām maņām tver māksliniece Helēna Heinrihsone.

Diena ceļo stāsti: Gēteborga – Zviedrijas Liepāja

Ar stāstu par pilsētu kā neierobežotu iespēju metaforu, kur piezemētais un neparedzamais iet roku rokā, laikraksts Diena sāk jaunu ceļojumu stāstu sēriju Diena ceļo. Par ceļojumu uz Zviedrijas pilsētu Gēteborgu laikrakstam Diena stāsta dzejnieks un tulkotājs Juris Kronbergs.

Līdz pasaules malai un atpakaļ

"Latvija nav nekāds bezē cepums, kas viegli izkūst mutē. Tā ir rupjmaizes rika, kurā var kārtīgi iekosties," pēc 21 mēnesi ilga ceļojuma uz tālāko vietu no Latvijas ir pārliecināts Dainis Pudelis (26).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide