Laika ziņas
Šodien
Migla

Centrālā statistikas pārvalde

CSP: Pirmajā pusgadā mirušo divreiz vairāk nekā jaundzimušo

Šogad pirmajā pusgadā reģistrēti 16 778 mirušie, kas ir par 2759 jeb 19,7% vairāk nekā pagājušā gada sešos mēnešos un divreiz vairāk nekā jaundzimušo, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) apkopotie provizoriskie dati.

Latvijas IKP pērn samazinājies par 3,6%

Latvijas iekšzemes kopprodukts (IKP) pagājušajā gadā samazinājās par 3,6%, salīdzinot ar 2019.gadu, informēja Centrālajā statistikas pārvalde. 2020.gadā Latvijas IKP faktiskajās cenās bija 29,334 miljardi eiro.

CSP uzsākusi 2021. gada tautas skaitīšanu

Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) uzsākusi 2021. gada tautas skaitīšanu, portālu Diena.lv informēja iestāde. 2021. gada tautas skaitīšana atšķirsies ar to, ka intervētāji nedosies klātienē aptaujāt iedzīvotājus un tiem nebūs jāaizpilda arī elektroniskās anketas.

Oktobrī patēriņa cenas Latvijā gada laikā samazinājušās par 0,7%

Patēriņa cenas šogad oktobrī salīdzinājumā ar septembri Latvijā saglabājās nemainīgas, bet gada laikā - šogad oktobrī salīdzinājumā ar 2019.gada oktobri - patēriņa cenas sarukušas par 0,7%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati. Vienlaikus 12 mēnešu vidējais patēriņa cenu līmenis, salīdzinot ar iepriekšējiem 12 mēnešiem, oktobrī pieaudzis par 0,7%.

CSP: Preces vai pakalpojumus internetā pārdod 15,5 % uzņēmumu

2020. gada sākumā Latvijā internetu lietoja 99,9 % uzņēmumu, un 62,6 % no tiem bija sava tīmekļa vietne, tai skaitā 94,1 % lielo uzņēmumu, 81 % vidējo un 58,4 % mazo, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) ikgadējā aptauja par informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) lietošanu un e-komerciju uzņēmumos.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide