Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Čūskas

Ugunsdzēsēji skolas ēdnīcā notver zalkti

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki Krāslavā, Pils ielā, skolas ēdnīcā notvēra zalkti. Ugunsdzēsēji rāpuli palaida brīvībā.

Čūsku dzīve

Bažu purvs atrodas Slīteres Nacionālajā parkā un veido trijstūri starp Pitragu, Kolku un Melnsilu. Tā ir mūsu tikšanās vieta ar biologu, Dabas aizsardzības pārvaldes speciālistu Vilni Skuju. Dodamies purvā, cerot uz veiksmi ieraudzīt gludeno čūsku jeb Latvijas žņaudzējčūsku.

NMPD: Ko darīt, ja iekož čūska

Odzi var sastapt ne tikai mežā, bet arī dārzā. Ņem vērā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta padomus kā rīkoties, ja iekož čūska.

Šķūņa nojaukšanas laikā vīrieti sakož čūska

Piektdien mediķu palīdzība bija nepieciešama kādam 33 gadus vecam vīrietim, kuram plaukstā, kad viņš nodarbojās ar šķūņa nojaukšanu, bija iekodusi čūska, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Austrālijā čūskas glābiņu no sausuma meklē tualetes podos

Austrālijas iedzīvotāji sausuma periodā modrību nedrīkst zaudēt pat savās mājās - karstuma un sausuma nomocītas čūskas Kvīnslendas ziemeļu pilsētā Tounsvillā meklē glābiņu tualetes podos, vēsta Austrālijas raidorganizācija ABC.Pēdējo nedēļu laikā Tounsvillā vairāki visai prāva izmēra pitoni izvilkti no tualetes podu cauruļvadiem - viens no tiem pat trīs metrus garš.

Čūska sakož mazu meitenīti

Zemgalē četrus gadus vecu meiteni, kas skraidījusi pa āru netālu no mājas, sakodusi čūska, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.Meitenīte pēkšņi sākusi raudāt, un viņai bijušas redzamas koduma pēdas. Mediķi bērnu nogādājuši slimnīcā.Tāpat Zemgalē mediķi palīdzību snieguši kādai 56 gadus vecai sievietei, kuru sakodis kaimiņu suns.

Ugunsdzēsēji izglābj pie mušpapīra pielipušu čūsku

Vakar glābēju palīdzība bija nepieciešama daudziem nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.Piemēram, glābēji izsaukti, lai atbrīvotu kādu zalkti, kurš bija pielipis mušpapīram.Atbrīvots un palaists brīvībā kāds gulbis, kas bija sapinies makšķerauklā.Traģiski varēja beigties kāda kaķa centieni izkļūt pa logu, jo uz vēdināšanu atstātā loga spraugā kaķis iesprūda un pats nevarēja izkļūt laukā.Savukārt Rīgā, Lielirbes ielā glābēji atbrīvoja kādu pīlēnu, kurš bija iesprūdis dekoratīvā baseina notekā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide