Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +5 °C
Daļēji apmācies
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

Dienvidu tilts

Ceļu satiksmes negadījumā bojāta Dienvidu tilta nobrauktuve

Ceļu satiksmes negadījumā ir bojāta Dienvidu tilta nobrauktuve uz Krasta ielu Rīgas centra virzienā, šorīt informē Rīgas domes Satiksmes departamentā.Pie minētās tilta nobrauktuves pirms Ogres ielas ir nolauzts apgaismes stabs.Autovadītājiem šajā vietā jābūt īpaši uzmanīgiem.

Peļķē pie Dienvidu tilta atrod vairākas automašīnu numura zīmes; meklē īpašniekus

Šodien stipro lietavu dēļ applūda ne viena vien iela Rīgā. Arī pie Dienvidu tilta nobrauktuves Ziepniekkalna ielā virzienā uz Baložiem bija izveidojusies liela peļķe, tādēļ tika bloķēta arī satiksme.Ceļu policijas darbinieki lielajā peļķē pamanīja vairākas pazaudētas automašīnu valsts numura zīmes. Tiek meklēti numura zīmju HN 9648, JD 8930, HM 2210 un EM 434 likumīgie īpašnieki.Policija aicina - ja kāda no šīm numura zīmēm ir tava, tad dodies tai pakaļ uz Rīgas Zemgales iecirkni Alīses ielā 3a.

Rīgā applūst brauktuves; slēdz Dienvidu tilta nobrauktuvi Ziepniekkalna ielā

Lietus dēļ vairākās vietās Rīgā pamatīgi applūdušas brauktuves, traucējot vai pat paralizējot satiksmi. Vietām satiksmi nācies slēgt. Tā applūšanas dēļ slēgta Dienvidu tilta nobrauktuve Ziepniekkalna ielā virzienā uz Baložiem, liecina atbildīgo dienestu operatīvā informācija. Rīgas domes Satiksmes departamentā skaidro, ka minētajā posmā problēmas radušās, jo tehnisku iemeslu dēļ pārstājusi darboties sūkņu stacija Ziepniekkalna ielā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide