Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +1 °C
Apmācies
Pirmdiena, 6. februāris
Dace, Dārta, Dora

Dobeles dzirnavnieks

Lietuvas Konkurences padome neļauj Dobeles dzirnavniekam iegādāties Baltic Mill

Lietuvas Konkurences padome atteikusi atļauju graudu pārstrādes uzņēmumam AS Dobeles dzirnavnieks pilnībā iegādāties Lietuvas graudu pārstrādes uzņēmumu Baltic Mill, kam pieder vairāki graudu pārstrādes un pārtikas ražošanas uzņēmumi Baltijas valstīs, tostarp AS Rīgas dzirnavnieks Latvijā.

Graudu nozare vēlas reversā PVN ieviešanu

Uzņēmuma Dobeles dzirnavnieks un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) nesenais strīds par it kā uzņēmuma nesamaksāto pievienotās vērtības nodokli (PVN) atkal ir aktualizējis jau 2014. gadā uzsākto diskusiju par nepieciešamību graudu nozarē ieviest reverso PVN.

Kā ražo vietējie: Cieto kviešu mannas makaroni Dobeles dzirnavniekā

Portāls diena.lv saviem lasītājiem piedāvā ielūkoties 13 Latvijas pārtikas ražošanas uzņēmumos, kas savai produkcijai ieguvuši Bordo karotītes kvalitātes zīmi. Šoreiz iespēja uzzināt, kā uzņēmumā a/s _Dobeles dzirnavnieks _tiek ražoti cieto kviešu mannas makaroni Fusilli.

Dobeles dzirnavnieks: Graudu cenu kritumam biržās zemnieki nav gatavi

Saistībā ar Krievijas pārtikas embargo un Āfrikas cūku mēri (ĀCM) pēdējos mēnešos krasi mazinājusies zemnieku maksātspēja, līdz ar to abu problēmu netiešās sekas sāk izjust arī lielie pārtikas pārstrādātāji, biznesa portālam Nozare.lv atzina AS _Dobeles dzirnavnieks _valdes priekšsēdētājs Kristaps Amsils.

Penne rigate ar zoss cepeti un lauzītiem kanēļa āboliem

Tuvojoties Ziemassvētkiem, arvien vairāk namamāšu sāk šķirstīt recepšu grāmatas un pārdomāt, kādu mielastu lai ģimenei un svētku viesiem pagatavo šogad. Tā ir iegājies, ka par vienu no klasiskajiem svētku ēdieniem vai pusē pasaules tiek uzskatīts zoss cepetis. Piedāvājam jūsu uzmanībai Dobeles dzirnavieka un šefpavāra Riharda Frīdenberga Kalniņa versiju, kā pagatavot šo ēdienu svētku galdam.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide