Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +25 °C
Daļēji apmācies
Pirmdiena, 22. jūlijs
Marija, Marika, Marina

Dokumentu viltošana

Čehijas policija sagrāvusi Lietuvas pasu viltotāju grupu

Čehijas policija otrdien paziņoja, ka ir sagrāvusi noziedznieku grupu, kuras viltotas Lietuvas pases, personas apliecības un braukšanas tiesības izmantojuši migranti nelegālai iekļūšanai Eiropas Savienībā (ES).Apsūdzētie pārdeva viltotos dokumentus ārzemniekiem no trešajām valstīm, kuriem nebija ļauts ierasties ES teritorijā, sacīja organizētās noziedzības apkarošanas vienības preses sekretārs Pavels Hantāks.

Indonēzijā par dokumentu viltošanu tur aizdomās Latvijas valstspiederīgos

Indonēzijā aizdomās par dokumentu viltošanu tiek turēta sešu cilvēku grupa, kurā ir arī divi Latvijas valstspiederīgie, vēsta portāls Antara News.Aizdomās turēto vidū ir arī divi Krievijas, viens Lībijas un viens Itālijas valstspiederīgais.Džakartas policija bija saņēmusi informāciju no Bank Mandiri, ka kāds Lībijas valstspiederīgais atvēris kontu, lietojot viltotus dokumentus.

Robežsardze par dokumentu viltošanu aiztur Krievijas pilsoni; divām šrilankietēm liedz ieceļot Latvijā

Svētdien, 25.janvārī, Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 30 likumpārkāpējus, tostarp Grebņevas robežkontroles punktā aizturēta Krievijas pilsone ar viltotiem dokumentiem.Ar transportlīdzekli no Latvijas izceļojošā Krievijas pilsone aizturēta par viltotas transportlīdzekļa reģistrācijas apliecības izmantošanu.

Jūrmalas tiesas tiesnese Bormane tiek turēta aizdomās arī par krāpšanu

Kriminālprocess, kurā aizdomās turētā ir atstādinātā Jūrmalas pilsētas tiesas tiesnese Tatjana Bormane, ierosināts ne tikai par dokumentu viltošanu, bet arī par krāpšanu.Kā aģentūrai LETA norādīja tiesas priekšsēdētāja Svetlana Beļajeva, Bormane ir atstādināta no amata pienākumu pildīšanas saistībā ar 29.

Muižnieces vietu ST varētu piedāvāt ECT tiesnesei Ziemelei

Eiropas Cilvēktiesību tiesas (ECT) tiesnesei, tiesību doktorei profesorei Inetai Ziemelei varētu tikt izteikts piedāvājums kļūt par Satversmes tiesas (ST) tiesnesi, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija. Neesot gan zināms, vai Ziemele šim piedāvājumam piekritīs, tāpat par viņas iespējamo kandidatūru neesot spriests valdošajā koalīcijā.

papildināts (18:32) - Dokumenta viltošanā vainotajai Muižniecei jāpamet ST

Augstākās tiesas (AT) Krimināllietu departaments trešdien rakstveida procesā izskatīja Vinetas Muižnieces kasācijas sūdzību par Rīgas apgabaltiesas lēmumu. AT apelācijas instances tiesas lēmumu atstāja negrozītu, bet Muižnieces kasācijas sūdzību noraidīja, vēsta Jurista vārds.

Atstāj spēkā naudassodu dokumentu viltošanā apsūdzētajai Muižniecei

Rīgas apgabaltiesa šodien atstāja negrozītu pirmās instances spriedumu, ar kuru Satversmes tiesas (ST) tiesnese Vineta Muižniece atzīta par vainīgu dienesta viltojumā un viņai piespriests naudassods desmit minimālo mēnešalgu (2000 latu) apmērā.Pilns šodien pasludinātā tiesas sprieduma teksts būs pieejams 25.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide