Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +10 °C
Daļēji apmācies
Otrdiena, 7. aprīlis
Helmuts, Zina, Zinaīda

Dokumentu viltošana

Rīgā aizturēts vīrietis, kurš viltojis būvspeciālista apdrošināšanas polisi

Šī gada 8. augustā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonas aizturēja kādu personu par dokumentu viltošanu un to izmantošanu. Aizturētajai personai piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis, un izmeklēšana kriminālprocesā turpinās, vēsta likumsargi.

Robežsardze par dokumentu viltošanu aiztur Krievijas pilsoni; divām šrilankietēm liedz ieceļot Latvijā

Svētdien, 25.janvārī, Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 30 likumpārkāpējus, tostarp Grebņevas robežkontroles punktā aizturēta Krievijas pilsone ar viltotiem dokumentiem.Ar transportlīdzekli no Latvijas izceļojošā Krievijas pilsone aizturēta par viltotas transportlīdzekļa reģistrācijas apliecības izmantošanu.

Jūrmalas tiesas tiesnese Bormane tiek turēta aizdomās arī par krāpšanu

Kriminālprocess, kurā aizdomās turētā ir atstādinātā Jūrmalas pilsētas tiesas tiesnese Tatjana Bormane, ierosināts ne tikai par dokumentu viltošanu, bet arī par krāpšanu.Kā aģentūrai LETA norādīja tiesas priekšsēdētāja Svetlana Beļajeva, Bormane ir atstādināta no amata pienākumu pildīšanas saistībā ar 29.

Muižnieces vietu ST varētu piedāvāt ECT tiesnesei Ziemelei

Eiropas Cilvēktiesību tiesas (ECT) tiesnesei, tiesību doktorei profesorei Inetai Ziemelei varētu tikt izteikts piedāvājums kļūt par Satversmes tiesas (ST) tiesnesi, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija. Neesot gan zināms, vai Ziemele šim piedāvājumam piekritīs, tāpat par viņas iespējamo kandidatūru neesot spriests valdošajā koalīcijā.

papildināts (18:32) - Dokumenta viltošanā vainotajai Muižniecei jāpamet ST

Augstākās tiesas (AT) Krimināllietu departaments trešdien rakstveida procesā izskatīja Vinetas Muižnieces kasācijas sūdzību par Rīgas apgabaltiesas lēmumu. AT apelācijas instances tiesas lēmumu atstāja negrozītu, bet Muižnieces kasācijas sūdzību noraidīja, vēsta Jurista vārds.

Atstāj spēkā naudassodu dokumentu viltošanā apsūdzētajai Muižniecei

Rīgas apgabaltiesa šodien atstāja negrozītu pirmās instances spriedumu, ar kuru Satversmes tiesas (ST) tiesnese Vineta Muižniece atzīta par vainīgu dienesta viltojumā un viņai piespriests naudassods desmit minimālo mēnešalgu (2000 latu) apmērā.Pilns šodien pasludinātā tiesas sprieduma teksts būs pieejams 25.

Lūdz uzsākt kriminālprocesu pret Danske bank par dokumentu viltošanu un tiesas maldināšanu

Maksātnespējas administrators Dainis Bergmanis, par kura godaprātu šaubas radušās Satversmes tiesai, šodien vērsies Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldē, lūdzot sākt kriminālprocesu pret AS "Danske Bank" par apzinātu grāmatvedības dokumentu sagrozīšanu, kā arī pārbaudīt bankas vadītāja Raivja Kakāņa darbības likumību.

Ķekavā opozīcija pieprasa pilnvaru izbeigšanu domes priekšsēdētāja vietniekam

Šodien Ķekavas novada domes deputāti ir saņēmuši informāciju, ka krimināllietā par dokumentu viltošanu spēkā stājies notiesājošs spriedums Ķekavas novada domes priekšsēdētāja vietniekam Andim Adatam, un tāpēc pieprasīts sasaukt domes ārkārtas sēdi, lai lemtu par deputāta pilnvaru izbeigšanu, biznesa portālu "Nozare.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide