Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +1 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 27. februāris
Līva, Līvija, Andra

E-paraksts

Trīs digitālie risinājumi, kas samazinās birokrātiju tavam biznesam

Tehnoloģijas un digitālie risinājumi var būt lielisks ikdienas palīgs mazajiem un vidējiem uzņēmumiem un individuālajiem komersantiem. Ir pieejami dažādi instrumenti, kas var būtiski uzlabot biznesa produktivitāti un samazināt laiku, kas patērējams administratīviem darbiem. eID karte, e-paraksts, e-adrese kā arī dažādi citi e-pakalpojumi ir iespējas, ar ko sākt, lai turpinātu ceļu uz inovācijām, biznesa procesu digitalizāciju, un mākslīgā intelekta risinājumu ieviešanu.

Valsts sektora e-projektu problēma ir to vadībā

"Ir tendence plašam lietotāju lokam paredzētus risinājumus gatavot neadekvāti sarežģītā formā," intervijā Magdai Riekstiņai norāda e-vides risinājumu un uzņēmējdarbības eksperts, AS Fitek valdes priekšsēdētājs Aldis Greitāns, kurš uzskata, ka valsts sektora e-projektu problēma galvenokārt ir to vadībā.

Ar e-parakstu iespējams parakstīt arī ES vienotā formāta dokumentus

Droša elektroniskā paraksta lietotāji dokumentus turpmāk var parakstīt arī Eiropas Savienības (ES) vienotajā e-parakstīto dokumentu formātā ASICE, kā arī atvērt un pārbaudīt ASICE un Igaunijas nacionālā formāta B-Doc dokumentus, aģentūru LETA informē Latvijas Valsts radio un televīzijas centra (LVRTC) pārstāvji.

Meļņiks: Dīvainā e-saziņa ar valsti

Valsts iestādes brīžiem uzvedas kā mazi gražīgi bērni - iekāro skaistu mantiņu, sarīko histēriju, ka bez tās nu nekādi vairs nevar iztikt, bet, saņemot to, ātri vien pamet bez uzmanības, jo īsti nezina, ko ar to darīt, un ir taču arī citi - jauni kārdinājumi. Šāds salīdzinājums nāk prātā, caurlūkojot portālu _Latvija.

Bokta: E-paraksts sevi sāks atpelnīt, visticamāk, 2015.gadā

Elektroniskais paraksts (e-paraksts) sāks sevi atpelnīt, visticamāk, 2015.gadā, taču līdz šim tas ir nesis zaudējumus, kas pakāpeniski samazinājušies, teica e-paraksta uzturētāja un izplatītāja Latvijas Valsts radio un televīzijas centra (LVTRC) valdes priekšsēdētājs Jānis Bokta.

ZZS deputāte kritizē VARAM darbu pie elektroniskās autentifikācijas sakārtošanas

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) jau ilgu laiku nav atrisinājusi jautājumu par Elektroniskās autentifikācijas likuma pieņemšanu, kas sakārtotu to, kādā veidā persona var juridiski saistoši paust savu gribu izmantojot internetu, uzskata Saeimas deputāte Dana Reizniece-Ozola (ZZS).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide