Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +5 °C
Daļēji apmācies
Svētdiena, 5. aprīlis
Vidaga, Aivija, Vija

Eiropas Padome

Saeima pieņem lēmumu par Latvijas turpmāko rīcību EPPA

Saeima pirmdien, 8.jūlijā, atbalstīja lēmuma projektu Par Latvijas turpmāko rīcību Eiropas Padomes Parlamentārajā asamblejā (EPPA). Tas uzdod Saeimas delegācijai EPPA uzsākt konsultācijas ar to valstu parlamentārajām delegācijām un to locekļiem, kas balsojuši pret Krievijas balsstiesību atjaunošanu, lai līdz 2019.gada ceturtās sesijas sākumam vienotos par kopēju pozīciju un lemtu par turpmāko rīcību EPPA.

Saeima ārkārtas sēdē lems par turpmāko rīcību EPPA

Saeima nākamnedēļ, 8.jūlijā, ārkārtas sēdē plāno lemt par turpmāko rīcību Eiropas Padomes Parlamentārajā asamblejā (EPPA), ņemot vērā Krievijas balsstiesību atjaunošanu organizācijā.

Ukraina sašutusi par Krievijas balsstiesību atjaunošanu un aptur dalību EPPA

Protestējot pret Krievijas balsstiesību atjaunošanu, Ukrainas delegācija otrdien pametusi Eiropas Padomes Parlamentāro asambleju (EPPA). Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis paudis vilšanos par EPPA lēmumu, bet Ukrainas delegācijas vadītājs paziņojis, ka Ukrainas delegācija aptur savu darbību asamblejā. EPPA agrā otrdienas rītā vienojās atjaunot Krievijas balsstiesības, kuras tika apturētas, reaģējot uz Ukrainai piederošās Krimas pussalas aneksiju 2014. gadā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide