Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +5 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 20. februāris
Smuidra, Vitauts, Smuidris

Elektrības cenu pieaugums

Par elektrību neviens nepārmaksās

Ja Saeima lems pretēji pašas pieņemtajam lēmumam par elektrības tirgus atvēršanu no šā gada 1. aprīļa un liberalizāciju atliks uz pusgadu, tie Latvenergo klienti, kuri jau noslēguši līgumu par uzņēmuma jaunajiem elektrības cenu piedāvājumiem no 1. aprīļa, zaudētājos nepaliks, Dienai apliecināja Latvenergo pārstāvis Andris Siksnis. Līgumi ar jaunajām cenām stāsies spēkā tikai tad, kad tirgus tiks atvērts.

EM piedāva pasākumus elektrības cenas pieauguma ierobežošanai

Ekonomikas ministrijas (EM) izstrādātajā rīcības plānā elektroenerģijas cenas pieauguma riska ierobežošanai, kas pirms svētkiem izsūtīts vērtēšanai nozares pārstāvjiem, ietverta virkne pasākumu, kas skar gan atbalsta intensitātes pārskatīšanu, gan obligātā iepirkuma komponenšu (OIK) fonda izveidi un stingrāku kontroli.

Būtiski pieaugs elektrības cena mājsaimniecībām

Ņemot vērā patlaban zināmos elektrības cenu ietekmējošos apstākļus, brīvais tirgus rudenī cels gala maksu par elektrību mājsaimniecībām, prognozēja biznesa portāla Nozare.lv rīkotās diskusijas dalībnieki.

Liepājas Metalurgs brīdina par savu bankrotu; eksperti pieļauj, ka uzņēmums šantažē valdību

Liepājas metalurgs draud nogrimt gandrīz vai Titānika ātrumā – tā var secināt no paša uzņēmuma darbinieku teiktā. Uzņēmumu dzenot bankrotā elektrības cenu lēciens, ko izraisījusi valdības pārliekā labvēlība pret tā sauktajiem zaļās elektrības ražotājiem. Mazās elektrostacijas, ko darbina ūdens, vējš vai biomasa attīstījušās tik strauji, ka lielie elektrības patērētāji vairs nespēj segt sadārdzinājumu, vēsta TV3 raidījums Nekā Personīga.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide