Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +9 °C
Daļēji saulains
Otrdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Elektroapgāde

Elektroapgāde traucēta apmēram 9000 Sadales tīkla klientiem

Elektroapgāde ceturtdien plkst.6 traucēta apmēram 9000 elektroenerģijas sadales tīkla operatora AS Sadales tīkls klientiem, tostarp pamatā Kurzemē, kā arī Vidzemes rietumu un ziemeļu daļā, pavēstīja kompānija.

Stihija nodarījusi plašus postījumus; elektroapgādes atjaunošana klientiem var aizņemt ilgāku laiku

AS Sadales tīkls turpina darbu pie spēcīgā negaisa izraisīto elektrotīkla bojājumu novēršanas. Dabas stihija, kas ārkārtīgi spēcīgam vējam līdzi nesa arī zibeņošanu, lielgraudu krusu un lietu, ir radījusi ļoti plašus postījumus – otrdien pusdienlaikā visā Latvijas teritorijā joprojām reģistrēti ap 1000 bojājumi vai to pieteikumi no klientiem. Elektroapgāde patlaban traucēta aptuveni 8000 klientiem, visplašāk Madonas, Dobeles un Tukuma novadā. Bojājumi ir sarežģīti, nereti ir apgrūtināta arī piekļuve bojājuma vietai, tāpēc elektroapgādes atjaunošana atsevišķos gadījumos var aizņemt būtiski ilgāku laiku, nekā ierasts ikdienā.

Pazudusi elektrība? Sadales tīkls skaidro, kā pareizi rīkoties

Dažādu faktoru ietekmē mājoklī var tikt traucēta elektroapgāde – tas var notikt gan saistībā ar bojājumiem ēku iekšējos elektrotīklos (elektroinstalācijā), gan arī saistībā ar bojājumiem ārējā elektroapgādes infrastruktūrā – gaisvadu elektrolīnijās, kabeļlīnijās, transformatoru apakšstacijās.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide