Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +9 °C
Skaidrs
Trešdiena, 8. aprīlis
Dana, Dans, Danute, Edgars

Ernst & Young

Ekonomikas izaugsmei kļūstot lēnākai, svarīga ir piesardzība

"Ekonomikas sabremzēšanās ir īstais laiks, lai izvērtētu esošo biznesa modeli, attīstītu perspektīvos virzienus un atteiktos no tiem virzieniem, kas kļuvuši neizdevīgi. Pašreizējā situācijā ļoti svarīgi ir ievērot saprātīgu piesardzību, neļaujoties nepamatotam optimismam vai dziļam pesimismam," intervijā uzsver SIA Ernst&Young Baltic (EY) partneris Guntars Krols.

Rīgas Satiksmes degvielas piegādātājs noliedz saikni ar ukraiņu mafiju

Auditorkompānijas Ernst&Young ziņojumā par Rīgas Satiksmi minētais risks, ka pašvaldības uzņēmums pērk degvielu no SIA RDZ Energy, kuras īpašnieki noslēpušies ārzonā, nu it kā ir novērsts. Šonedēļ firmas patiesie labuma guvēji beidzot parādījās atklātībā – tie ir Monako dzīvojoši itāļi. Taču, kā vēsta Latvijas Televīzijas raidījums de facto, viens no viņiem jau ilgāku laiku mēģina panākt, lai no interneta tiktu dzēsts Itālijas policijas ziņojums par ukraiņu mafiju, jo tajā it kā nepatiesi pieminēts viņa vārds, turklāt - līdzās par ieroču baronu dēvētajam Leonīdam Miņinam.

Valdības var darīt vairāk, lai veicinātu uzņēmējdarbību

Neskatoties uz to, ka G20 valstu valdības arvien vairāk atzīst jauno uzņēmēju sniegto ieguldījumu ekonomikā, tās varētu darīt krietni vairāk, lai uzlabotu vispārējo uzņēmējdarbības vidi, atklāts Ernst & Young veiktajā jauno uzņēmēju attieksmes pētījumā 2011 Entrepreneurship Barometer, kura ietvaros tika veiktas vairāk nekā 1000 uzņēmēju aptaujas G20 valstīs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide