Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas

Filmēšana

Aicina pieteikties brīvprātīgos dalībai Lailas Pakalniņas filmā Spogulī

Starptautiski atzītā Latvijas kinorežisore Laila Pakalniņa jūlija otrajā nedēļā sāk vasaras filmēšanas periodu topošajai spēlfilmai Spogulī, kas atbalstīta Nacionālā Kino centra konkursā bērnu un jauniešu auditorijai domātām filmām, un vairākām epizodēm būs nepieciešama brīvprātīgo masu skatu dalībnieku palīdzība, tāpēc interesentus aicina pieteikties aktieru atlases aģentūrā Casting Bridge.

Nākamnedēļ Vecrīgā filmēšanas laikā ierobežos satiksmi

Sakarā ar reklāmas filmēšanu otrdien, 26.aprīlī, no plkst.9 līdz 18 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana vairākās vietās Vecrīgā, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore Agnese Siliņa.

Filmēšanas laikā ierobežos satiksmi Pils laukumā

Saistībā ar filmēšanas darbiem šodien laika posmā no plkst.4 līdz 22 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Pils laukumā, Rīgā, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Rundāles pilī sākta britu BBC seriāla Karš un miers filmēšana

Rundāles pilī sākta britu raidkorporācijas BBC seriāla Karš un miers filmēšana, aģentūrai LETA pastāstīja seriāla kopproducenti Latvijā un Lietuvā - Baltic Film Services.Kā pastāstīja Baltic Film Services vadītājs Garijs Taks, Latvijā filmēšana gan notiek tikai divas nedēļas Rundāles pilī."Rundāli izvēlējāmies, jo tā bija īstā vēstures perioda ēka vairākām stāsta daļām," pastāstīja Taks.

Saeimas juristi tieši neatbiild, vai Kaimiņš drīkst filmēt Saeimā

Saeimas Juridiskais birojs sniedzis niansētu atbildi uz deputāta Artura Kaimiņa (LRA) iesniegumu par deputāta tiesībām filmēt savu darbu Saeimā. No vienas puses, parlamenta juristi norāda, ka nav noteiks aizliegums to darīt, no otras puses, viņi vērš uzmanību uz Satversmē noteikto tiesību uz privāto dzīvi un deputātu tiesību ievērošanu.

Rīgu Eiropā reklamēs kā piemērotu filmēšanas galamērķi

Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komitejas deputāti šodien atbalstīja līdzfinansējuma 8043 eiro apmērā un priekšfinansējuma 2126 eiro apmērā piešķiršanu pašvaldības dalībai Eiropas filmu tirgū Berlīnē 2015.gada februārī.Plānots, ka pasākumā Rīgas pašvaldība sadarbībā ar Nacionālo kino centru un Latvijas Kinoproducentu asociāciju iekārtos kopīgu stendu.

Roberts Patisons ar bailēm gaida tikšanos ar Kristenu Stjuarti

Vampīru sāgas Krēsla aktieris Roberts Patisons, kurš šobrīd filmējas Austrālijā, ar nepatiku un bailēm sagaida atgriešanos Losandželosā. Darbs pie jaunākās filmas_ The Rover _izrādījies lielisks veids, kā aizmirst par nepatikšanām personīgajā dzīvē un sarežģītajām attiecībām ar aktrisi Kristenu Stjuarti, vēsta ārzemju mediji.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide