Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Finansējums

Palielinās Stradiņa un Austrumu slimnīcu pamatkapitālus par kopumā 6 988 799 eiro

Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas pamatkapitālu palielināšanai novirzīs 6 988 799 eiro, tādējādi sedzot 2019.gada zaudējumus, kas radušies nodrošinot valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus, liecina šodien valdībā atbalstītais informatīvais ziņojums.

Ministrijas prasa divus miljardus

Nozaru ministriju nākamā gada budžeta pieprasījumi prioritārajiem pasākumiem (neskaitot bāzes finansējumu) ir nedaudz vairāk kā divi miljardi eiro. Finanšu ministrija norāda, ka pašlaik vēl nav zināms, cik daudz naudas budžetā varēs šiem mērķiem atvēlēt. Tomēr jau pašlaik ir skaidrs – visas vajadzības apmierināt neizdosies.

Saeimā ievēlētās partijas nākamgad varētu saņemt 4,1 miljonu eiro

13.Saeimā ievēlētās partijas 2020.gadā valsts finansējumā varētu saņemt 4 119 581 eiro, no kuriem visvairāk - 800 000 eiro - pienāksies partijai Saskaņa , bet vismazāk partijai Jaunā Vienotība (JV), kura varētu saņemt 416 535 eiro, aģentūrai LETA skaidroja Tieslietu ministrijā.

VMD nākamajiem trīs gadiem meža ugunsdzēsībai nepieciešami papildu 9 miljoni eiro

Valsts meža dienestam (VMD) turpmākajiem trijiem gadiem ir nepieciešami papildu 9,757 miljoni eiro atlīdzību nodrošināšanai darbiniekiem, materiāltehniskās bāzes atjaunošanai un uzturēšanai, liecina ceturtdien Valsts sekretāru sanāksmē izsludinātais Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavotais informatīvais ziņojums par situāciju VMD meža ugunsdzēsības jomā.

Nākamā gada sporta budžetu vērtē kā stabilu

Nākamā gada sporta budžets iezīmē stabilitāti, šodien Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijā secināja nozares pārstāvji.

Pusmiljons medijiem – kam, cik, par ko?

Valsts konkurss Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā ir radījis plašu rezonansi sakarā ar publiski apšaubīto veidu, kādā 12 medijiem ar 16 projektiem tika sadalīti 490 000 eiro no valsts budžeta, pārējo 40 projektu iesniedzējiem paliekot bešā. Diena publicē sausu, bet izteiksmīgu skaitļu un faktu apkopojumu – kas ir tās personas, kuru banku kontos plānotas vislielākās summas no aprīļa vidū sadalītajiem nodokļu maksātāju līdzekļiem, ko valsts un sabiedrība par to saņems pretī, kā ir notikusi pati dalīšana un kuri eksperti ir balsojuši, iespējams, interešu konflikta situācijā.

Paver iespējas "jaunam Microsoft"

Valsts kopējā labklājības līmeņa palielināšanā aizvien vairāk tiek runāts pat jaunu, vērtīgu produktu radīšanu, taču, kā jau bieži vien mūsu valstī, daudzsološu ideju radīšana atduras pret finansējuma trūkumu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide