Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +16 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 18. jūlijs
Rozālija, Roze

Fotogrāfijas muzejs

Latvijas Fotogrāfijas muzejs 2024. gada pavasarī pārcelsies uz pagaidu mājvietu

Sakarā ar pašreizējās ēkas Mārstaļu ielā 8 nolietojumu un rekonstrukcijas nepieciešamību, Latvijas Fotogrāfijas muzejs (LFM) no 2024. gada pavasara pārcelsies uz pagaidu telpām Latvijas Mākslas akadēmijas ēkā Kronvalda bulvārī 4. Lai veiksmīgāk īstenotu muzeja krājuma pārvietošanu, vēsturiskā muzeja mītne tiks slēgta šā gada 30. decembrī, informēja LFM vadītāja Baiba Tetere.

Fotogrāfijas muzejs 20 gadu jubileju svin ar ceļojošo izstādi

7. maijā, svinot savu 20. dzimšanas dienu un vienlaikus cenšoties ar fotomākslu iepazīstināt pēc iespējas plašāku auditoriju, Latvijas Fotogrāfijas muzejs tirdzniecības centrā Spice atklās ceļojošo izstādi No muzeja krājuma.

Nevis neglīta, bet interesanta vieta

Divus urbānās fotogrāfijas projektus, kas tapuši Zviedrijā, līdz 3. martam iespējams aplūkot Latvijas Fotogrāfijas muzejā.

Pilsētas fotoklubs aicina uz prezentāciju

Ceturtdien, 24. janvārī,  plkst.18 visi interesenti laipni aicināti uz Pilsētas fotokluba prezentācijas pasākumu Latvijas Fotogrāfijas muzejā, Mārstaļu ielā 8.

Latvijas Fotogrāfijas muzejā būs skatāma Aijas Bley izstāde Vēlāk

1.novembrī Latvijas Fotogrāfijas muzejā atklās Aijas Bley (Latvija) foto izstādi Vēlāk. Aija Bley savā darbā ar foto un video palīdzību pētījusi vientuļu sieviešu dzīvi vecumdienās, mēģinot atklāt šo dāmu neizsīkstošās enerģijas noslēpumu. "Man ir pareģots, ka es dzīvošu ilgu mūžu. Tik ilgu, ka visi man šobrīd tuvie cilvēki sen jau būs miruši.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide