Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +4 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 2. aprīlis
Irmgarde, Daiva

Fotokonkurss

Trīs Latvijas fotogrāfi nominēti Sony Pasaules fotogrāfijas balvai

Trīs Latvijas fotogrāfi šodien tika nominēti prestižajai 2014.gada Sony Pasaules fotogrāfijas balvai (Sony World Photography Awards), kas ir viens no pasaules vadošajiem fotogrāfu konkursiem, portālu Diena.lv informēja Sony pārstāve Baltijā Silvija Veide. Viens no latviešu fotogrāfiem izvirzīts profesionāļu kategorijā, divi — brīvajā kategorijā.

Policija savā 95 gadu jubilejā izsludina fotokonkursu profesionāļiem

Šī gada nogalē Valsts policija svinēs savu 95 gadu jubileju. To gaidot, rīt, 12.septembrī, policija atklās īpašu jubilejai veltītu fotokonkursu profesionāļiem "Mūsu darbs - Jūsu drošībai".Fotokonkursā aicināti piedalīties profesionāļi - jebkurš profesionāls fotogrāfs, mediju fotogrāfs vai fotogrāfijas students.

Fotokonkursam Mana pārsteidzošā Latvija iesniegts rekordliels darbu skaits

Kanāla National Geographic rīkotajā fotokonkursā Mana pārsteidzošā Latvija, par uzvarētāja titulu un vērtīgām balvām cīnīsies teju septiņsimt dalībnieku.Šobrīd konkursa žūrijas komisijai priekšā ir visai sarežģīts uzdevums – izvērtēt visus darbus un noteikt pašu labāko autoru, kurš savā īpašumā iegūs galveno balvu jauno Sony NEX-5R fotokameru.

Sākas darbu iesniegšana fotokonkursam Mana pārsteidzošā Latvija

Kanāls National Geographic sadarbībā ar Sony uzsācis vērienīgu projektu, kura ietvaros ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts pieteikt savu darbu fotokonkursam Mana pārsteidzošā Latvija, kļūt par īpašas izstādes dalībnieku, kā arī cīnīties par galveno balvu – jauno Sony NEX-5R spoguļkameru.

Izsludina ikgadējo fotokonkursu Kultūras mantojums fotogrāfijās

Tiek izsludināts ikgadējais starptautiskais fotokonkurss jauniešiem Kultūras mantojums fotogrāfijās 2012 par tēmu Baltijas jūras piekrastes un iekšējo ūdeņu mantojums.Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija un Eiropas Padome aicina jauniešus vecumā līdz 21 gadam iemūžināt fotogrāfijās Latvijas kultūras mantojumu un no šī gada 14.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide