Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +4 °C
Daļēji apmācies
Trešdiena, 26. februāris
Mētra, Evelīna, Aurēlija

Frontex

Polija un Čehija iebilst pret ES robežsardzes plānu

Polijas premjerministrs Mateušs Moraveckis pirmdien paziņoja, ka viņš un viņa Čehijas kolēģis Andrejs Babišs iebilst pret Eiropas Savienības (ES) ārējo robežu stiprināšanas plānu, bažījoties, ka līdz ar šīs ieceres īstenošanu finansējumu mazākā apjomā saņems infrastruktūras projekti.

Frontex pastiprinājusi centienus repatriēt nelegālos imigrantus

Eiropas Savienības (ES) robežaģentūra Frontex aktivizējusi palīdzību bloka dalībvalstīm to centienos repatriēt nelegālos imigrantus, kuru lūgumi piešķirt patvērumu noraidīti, trešdien pavēstīja aģentūras direktors Fabriss Legeri.

Latvijas robežsargi var būt vērtīgs resurss topošajam Eiropas robežu dienestam

Tā kā Eiropas Savienības robežaģentūras Frontex starptautiskajās misijās piedalījies vairāk nekā pussimts Latvijas robežsargu un policistu, viņi visi ir vērtīgs resurss topošajam Eiropas krasta un robežu apsardzes dienestam. Tā liecina misijās piedalījušos robežsargu LNT Ziņām teiktais.

Grieķijā jūnijā ieradušies tikai 1450 imigranti

Grieķijā jūnijā ieradušies tikai 1450 imigranti, kas ir par 95% mazāk nekā 2015.gada jūnijā, otrdien paziņojusi Eiropas Savienības (ES) robežaģentūra Frontex.Aģentūra to skaidroja ar ES un Turcijas vienošanos par migrācijas plūsmas samazināšanu, kontroles pastiprināšanu uz Grieķijas un Maķedonijas robežas un citiem faktoriem.

Frontex: Nelegālā imigrācija ES kopš aprīļa mazinājusies

Nelegālo imigrantu ieceļošana Eiropas Savienībā (ES) kopš aprīļa samazinājusies, bet Itālija kļuvusi par galveno ieceļošanas punktu blokā, paziņojusi ES robežaģentūra Frontex."Pirmajos sešos 2016.gada mēnešos bija 360 000 nelegālas iekļūšanas gadījumu ES, kas ir vairāk, nekā mēs pieredzējām pērn, bet kopš aprīļa pieplūdums ir samazinājies," radiostacijai Europe 1 pavēstīja Frontex izpilddirektors Fabriss Legeri.

Atbalsta 317 000 eiro piešķiršanu robežsargiem cīņai ar nelegālo imigrāciju Eiropā

Valdība otrdien atbalstīja 317 520 eiro piešķiršanu izdevumu segšanai, kas saistīti ar pievienotās vērtības nodokļa samaksu par precēm un pakalpojumiem saistībā ar Valsts robežsardzes dalību Eiropas Savienības (ES) robežapsardzes aģentūras Frontex organizētajās starptautiskajās operācijās pret nelegālo imigrāciju.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide