Laika ziņas
Šodien
Smidzinošs lietus

Gazas josla

Izraēla veikusi uzlidojumus Sīrijā un Gazas joslā

​Izraēlas iznīcinātāji svētdienas vakarā veikuši uzlidojumus palestīniešu grupējuma Islāma džihāds objektiem pie Damaskas un Gazas joslā, pirmdienas rītā paziņoja Izraēlas armija.

Izraēla veic uzlidojumus Gazas joslā

Izraēlas kara aviācija piektdien Gazas joslā veikusi uzlidojumus tur valdošās palestīniešu kustības Hamas mērķiem, šādi reaģējot uz raķešu izšaušanu no blokādei pakļautās teritorijas, pavēstīja Izraēlas armija.

ANO komisija: Izraēlas karavīri Gazas joslā varētu būt pastrādājuši kara noziegumus

ANO Cilvēktiesību padomes pērn izveidotā neatkarīgās izmeklēšanas komisija secinājusi, ka ir pamats runāt par iespējamiem kara noziegumiem Gazas joslā, proti, ka atsevišķu Izraēlas karavīru rīcība, atklājot uguni pa palestīniešu protestētājiem, bijusi nepamatota un var tikt traktēta kā kara noziegums. Komisija secinājusi, ka pie Izraēlas un Gazas joslas robežas žoga, nogalināti 189 palestīnieši, bet vēl vairāk nekā 6,1 tūkstotis ievainoti, ziņo The Guardian.

Palestīnieši piekrīt jaunam pamieram Gazā

Palestīniešu radikālā kustība Hamas, kas pārvalda Gazas joslu, otrdien piekrita pārtraukt raķešu uzbrukumus Izraēlas teritorijai. Vairāki cilvēki gājuši bojā Gazas joslā un Izraēlas dienvidos pirmdien un otrdien, kad palestīniešu kaujinieki un Izraēlas drošības spēki apmainījās ar intensīviem raķešu uzbrukumiem un uzlidojumiem.

Saasinoties situācijai ap Gazas joslu, draud izjukt miera centieni

Saasinoties situācijai ap Gazas joslu, Izraēlas uzlidojumos palestīniešu anklāvā dzīvību zaudējot četriem, bet palestīniešu kaujinieku raķešu triecienos Izraēlā vienam cilvēkam, apdraudēti centieni panākt vairākus mēnešus ilgušo nekārtību apturēšanu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide