Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Glābējsilīte

Jelgavas glābējsilītē atstāta dažas dienas veca meitenīte

Sestdien vēlu vakarā Jelgavas slimnīcas teritorijā esošajā glābējsilītē atstāta trīs līdz četras dienas veca meitenīte, aģentūru LETA informēja projekta Glābējsilīte vadītāja Latvijā Laura Zvirbule. Bērna svars ir 2,8 kilogrami, savukārt augums - 42 centimetri. Pēc pirmās apskates meitenītes veselības stāvoklis novērtēts kā apmierinošs. Līdzi viņai ieliktas tīras drēbītes, pamperi, zaļa sedziņa ar bumbulīšiem, arī pudelīte ar knupīti, krēms.

Madonas glābējsilītē atstāta meitenīte

Ceturtdien ap plkst. 23.18 Madonas slimnīcas teritorijā esošajā glābējsilītē atstāta meitenīte. Pēc ārstu apskates secināts, ka bērniņš ir aptuveni 10 dienu vecs, portālu Diena.lv informēja projekta Glābējsilīte Latvijā vadītāja Laura Zvirbule.

Rēzeknē glābējsilītē atstāts puisītis

Ceturtdienas naktī ap plkst.1.50 Rēzeknes slimnīcā esošajā glābējsilītē atstāts kāds 2,8 kilogramus smags puisītis, aģentūru LETA informēja SIA Rēzeknes slimnīca sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Sondore-Strode.

Krievijas valdība atbalsta glābējsilīšu aizliegumu

Krievijas valdība atbalstījusi likumprojektu par glābējsilīšu aizliegumu, kas Valsts domē tika iesniegts jūnijā. Par to paziņojusi iniciatīvas autore Federācijas padomes likumdevēja Jeļena Mizuļina.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide