Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Glābējsilīte

Līdz šim Latvijā glābējsilītēs atstāti 44 mazuļi, ieviesto praksi novērtē arī citur

Mediķi, atskanot signālam, ka glābējsilītē ievietots mazulis, jūtas divējādi. Ir prieks, ka bērns ir vesels un nonācis labās rokās, bet vienlaikus pārņem skumjas, jo vecāki no viņa ir atsacījušies. Līdz šim Latvijā glābējsilītēs atstāti 44 bērni – būtībā divas klases, kas ir ļoti daudz. Te ieviesto praksi citās valstīs vērtē atzinīgi.

Jelgavā glābējsilītē atstāts mazulis

Svētdien Jelgavas slimnīcas glābējsilītē ievietota meitenīte, kas ir ceturtais šajā glābējsilītē ievietotais bērns, aģentūru LETA informēja projekta Glābējsilīte vadītāja Latvijā Laura Zvirbule.

Jelgavas glābējsilītē atstāta dažas dienas veca meitenīte

Sestdien vēlu vakarā Jelgavas slimnīcas teritorijā esošajā glābējsilītē atstāta trīs līdz četras dienas veca meitenīte, aģentūru LETA informēja projekta Glābējsilīte vadītāja Latvijā Laura Zvirbule. Bērna svars ir 2,8 kilogrami, savukārt augums - 42 centimetri. Pēc pirmās apskates meitenītes veselības stāvoklis novērtēts kā apmierinošs. Līdzi viņai ieliktas tīras drēbītes, pamperi, zaļa sedziņa ar bumbulīšiem, arī pudelīte ar knupīti, krēms.

Madonas glābējsilītē atstāta meitenīte

Ceturtdien ap plkst. 23.18 Madonas slimnīcas teritorijā esošajā glābējsilītē atstāta meitenīte. Pēc ārstu apskates secināts, ka bērniņš ir aptuveni 10 dienu vecs, portālu Diena.lv informēja projekta Glābējsilīte Latvijā vadītāja Laura Zvirbule.

Rēzeknē glābējsilītē atstāts puisītis

Ceturtdienas naktī ap plkst.1.50 Rēzeknes slimnīcā esošajā glābējsilītē atstāts kāds 2,8 kilogramus smags puisītis, aģentūru LETA informēja SIA Rēzeknes slimnīca sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Sondore-Strode.

Krievijas valdība atbalsta glābējsilīšu aizliegumu

Krievijas valdība atbalstījusi likumprojektu par glābējsilīšu aizliegumu, kas Valsts domē tika iesniegts jūnijā. Par to paziņojusi iniciatīvas autore Federācijas padomes likumdevēja Jeļena Mizuļina.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide