Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +17 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 18. jūlijs
Rozālija, Roze

Homo Novus

Šogad teātra festivāls Homo Novus norisināsies purva staignājos, krastmalā, koru tribīnēs un citviet

Šogad Starptautiskais jaunā teātra festivāls Homo Novus norisināsies no 29. augusta līdz 8. septembrim Rīgā, Kuldīgā un Ķemeros. Festivāls notiks gan pilsētas vidē, gan brīvdabā, ar skatuves mākslu apdzīvojot kino, muzeju un veikalu galerijas, koru tribīnes, grāmatas, krastmalu un purva staignājus. Savā divdesmitajā jubilejā Homo Novus rosinās skatītāju iztēloties robežu starp iespējamo un neiespējamo, realitāti un atmiņu, fantāzijas un vēlmju telpu.

Latvijas pusaudži piedalās starptautiska skatuves mākslas festivāla veidošanā Norvēģijā

Pieci jaunie kuratori no Latvijas, pateicoties EEZ grantu atbalstam, 2023. gada aprīlī dosies uz Tronheimu, Norvēģiju, kur no 26. līdz 29. aprīlim norisināsies sadarbībā ar norvēģu pusaudžiem un Rosendal Teater komandu veidotais Starptautiskais mākslas festivāls Bastard, kurš ik gadu iepazīstina Tronheimas publiku ar svaigāko laikmetīgās skatuves mākslas piedāvājumu, iesaistot vietējo iedzīvotāju kopienas eksperimentālos mākslas notikumos.

Festivālu Homo Novus noslēdz pusaudžu veidota programma

Starptautiskā jaunā teātra festivāla Homo Novus ietvaros šogad paredzēta atsevišķa jauno kuratoru-pusaudžu veidota programma Apvērsums. Plašo programmu, kurā visi notikumi ir bez maksas, skatītāji varēs apmeklēt piektdien un sestdien, 9. un 10. septembrī, jaunajā kultūrvietā MAZE – Brīvības ielā 109, Rīgā (ieeja no Palīdzības ielas).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide