Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Iebraukšana Jūrmalā

LTV: Vides dienests un Latvijas pasts nevēlas maksāt par iebraukšanu Jūrmalā

Nav taisnīgi, ka par valsts noteikto uzdevumu izpildi mums ir jāpiemaksā - tā, kārtējo gadu 1. aprīlī Jūrmalā sākoties maksas caurlaižu režīmam, uzsver Valsts vides dienesta un Latvijas pasta darbinieki. Kā nojaušams, viņiem Jūrmalā jāiebrauc darba pienākumu dēļ, taču pašvaldība atļaujas nedod, pirmdien ziņoja Latvijas Televīzijas raidījums Panorāma.

LAMB par iebraukšanu Jūrmalā: Ziemassvētku dāvana, ko negaidām

Vasara tepat aiz durvīm, un arvien lielāks autovadītāju skaits met skatus mūsu kūrorta pērles, Jūrmalas, virzienā. Mums patiešām ir paveicies, jo 24 kilometrus gara pludmale, kas segta ar kvarca smiltīm, nav atrodama ne tikai citur Baltijā, bet arī Eiropā kopumā. Lai kūrorta pilsētas apmeklējums sagādātu tikai pozitīvas emocijas un ap Ziemassvētkiem autovadītājs nesaņemtu nepatīkamu vēstuli no Jūrmalas pašvaldības, par iebraukšanu pilsētā siltajā sezonā ir jāmaksā.

No 1.oktobra par iebraukšanu Jūrmalā nav jāmaksā

No ceturtdienas, 1. oktobra, līdz nākamā gada 1.aprīlim nav jāmaksā par iebraukšanu Jūrmalā. Iebraukt bez maksas kūrortpilsētā rudens un ziemas periodā var jau trešo gadu.

LAMB: Ar mūsdienu komunikācijām pret sabojātām brīvdienām

Šī gada karstā vasara, saule, siltais ūdens peldvietās ar neizsīkstošu spēku aicina gada laikā sagurušos darba rūķus prom no pilsētas putekļiem, tuvāk dabai, jūrai, upēm un ezeriem. Vasara skaļi uzrunā arī autovadītājus, aicinot kļūt par autotūristiem, apceļot savu zemi vai aizbraukt pie kaimiņiem, lai aplūkotu, kā šiem veicas.

Pieņem Jūrmalas budžetu

Deviņiem deputātiem balsojot "par”, šodien tika pieņemts Jūrmalas pilsētas budžets. Budžetu atbalstīja pozīcijas deputāti, bet opozīcijas deputāti balsoja bija pret vai atturējās. Lai arī opozīcijas deputāti nosauca budžetu par “zaglīgu”, viņi uzteica ieņēmumu daļu, bet kritizēja iecerēto izdevumu daļu. 

Munkevics: iebraukšanas maksu vajadzētu noteikt 4-5 latu apmērā

Iebraukšanas maksai būtu jāierobežo transporta plūsma cauri Jūrmalai, un no tāda viedokļa vajadzētu maksu noteikt četru, piecu latu apmērā, bet mēs saprotam – tas radītu milzīgu psiholoģisko barjeru, tad principiāli neviens vairs nebrauktu uz Jūrmalu, piektdien publicētā intervijā laikrakstam Latvijas Avīze saka Jūrmalas domes priekšsēdētājs Raimonds Munkevics.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide