Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus
Rīgā +4 °C
Viegls lietus
Pirmdiena, 22. aprīlis
Armanda, Armands

Inese Zandere

Izdots Ineses Zanderes dzejoļu krājums Mantojumi

Izdevniecībā Neputns klajā nācis Ineses Zanderes dzejoļu krājums Mantojumi, kas ir Ineses Zanderes piektais dzejoļu krājums pieaugušajiem, tā redaktore ir Ieva Lešinska. Dizainu veidojusi Dita Pence, informēja izdevniecībā.

Grāmata, kas nosargās bērnus!

Šodien Bērnu slimnīcas Saulaino dienu bibliotēkā notika īpašas dzejoļu grāmatas bērniem Bērns, kas neiekrita atklāšanas svētki, portālu Diena informē Bērnu slimnīcas fonda pārstāvji. Zinot, cik daudzi bērni katru gadu iet bojā vai kļūst par invalīdiem dažādās sadzīves situācijās, Bērnu slimnīcas fonds uzrunāja dzejnieci Inesi Zanderi ar lūgumu veidot grāmatu, kas varētu bērnus pasargāt.

Ineses Zanderes debesu Dole

Dzejnieci Inesi Zanderi 60. dzimšanas dienā ar īpašu koncertprogrammu Uz Rīgu peld mana debesu Dole, atskaņojot latviešu komponistu darbus ar jubilāres dzeju, suminās Valsts akadēmiskais koris Latvija un diriģents Māris Sirmais ar aktieriem Gunu Zariņu un Kasparu Znotiņu. Koncertā Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Ziedoņa zālē 24. septembrī plkst. 19 gaidāmas daudzveidīgas, bieži vien radikāli atšķirīgas interpretācijas, kas radušās viņas dzejas tekstu mijiedarbībā ar komponistu muzikālajām idejām.

RIGA IFF bērnu filmu programmā iekļauta Ineses Zanderes veidota animācijas īsfilmu izlase

Rīgas Starptautiskā kino festivāla (Riga IFF) bērnu filmu programmas Kids Weekend_ ietvaros 21. oktobrī plkst. 11 kinoteātra Splendid Palace Lielajā zālē būs skatāma animācijas īsfilmu izlase pašiem jaunākajiem – pirmsskolas vecuma skatītājiem, kuru šogad veido dzejniece un bērnu grāmatu autore Inese Zandere, informēja Riga IFF pārstāve Elīna Kanela.

Egona Līva piemiņas balva piešķirta Inesei Zandere

Egona Līva piemiņas balvu Krasta ļaudis šogad saņēmusi grāmatas Kuģa žurnāls autore Inese Zandere, aģentūru LETA informēja Liepājas Kultūras pārvaldes attīstības projektu vadītāja Daira Bērtule.

Grāmatas Kuģa žurnāls recenzija. Veracitāte

Par pilnasinību runājot, Zanderei ir galva – par to nešaubāmies, bet Kuģa žurnālā visvairāk un ciešāk par sevi liek manīt viņas acis, ausis un arī deguns, pa visām vīlēm sprāgst laukā vēsts, ka "redzu, stāstu, spriežu"

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide