Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ints Ķuzis

Ministrs Ķuža izredzes saglabāt amatu vēl nekomentē

Ņemot vērā korupcijas skandālu Valsts policijā (VP) un VP priekšniekam Intam Ķuzim piemēroto sodu, patlaban ir pāragri atbildēt, vai Ķuzis varētu zaudēt savu amatu, aģentūrai LETA teica iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV). Ņemot vērā Iekšējās drošības biroja (IDB) sākto kriminālprocesu pret augsta ranga policistu, ministrs Ķuzim pieprasīs atskaiti par darba organizāciju un darbinieku kontroli policijā.

Gada laikā korupcijas dēļ atlaisti 10 policisti

Saistībā ar iesaistīšanos koruptīvos darījumos gada laikā no darba atlaisti desmit Valsts policijas (VP) darbinieki, otrdien LNT raidījumā 900 sekundes pastāstīja VP priekšnieks Ints Ķuzis.

Ķuzis pasniedz bokserim un policistam Briedim VP augstāko apbalvojumu

Augsti novērtējot boksera, Valsts policijas amatpersonas Maira Brieža sportiskos sasniegumus, kas snieguši ieguldījumu ne tikai Latvijas, bet arī Valsts policijas tēla veidošanā, spodrināšanā un attīstīšanā, trešdien, 12.aprīlī, Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis pasniedza Mairim Briedim Valsts policijas pirmās pakāpes Goda zīmi par īpašu ieguldījumu Valsts policijas darbā. Tas ir visaugstākais Valsts policijas apbalvojums, vēsta likumsargi.

Ķuzis: Sadursmju iespējamība 16.marta pasākumos ir minimāla

Latviešu leģionāru atceres dienā, kas allaž bijuši pamatā asām viedokļu sadursmēm, kā tikusi izmantota dažādām provokācijām ar nolūku diskreditēt Latvijas valsti, šogad sadursmju risks ir ļoti niecīgs, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam Rīta Panorāma apstiprināja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Policija apstiprina: Paviršības dēļ piegādāti līgumam neatbilstoši auto

Valsts policija (VP) ir pabeigusi dienesta pārbaudi attiecībā uz auto iepirkumu ar mērķi noskaidrot, vai policijai iepirkuma ietvaros piegādātās Citroen automašīnas atbilst līgumā noteiktajām prasībām un vai par konkrēto iepirkumu atbildīgās VP amatpersonas un darbinieki ir rīkojušies pietiekami rūpīgi. VP ir konstatējusi līguma nepienācīgu izpildi no auto piegādātāja puses, savukārt dienesta pārbaudē konstatēti iespējami disciplinārpārkāpumi atbildīgo VP amatpersonu un darbinieku rīcībā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide