Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā 0 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 4. marts
Alise, Auce, Enija

Ivars Ijabs

Ar ko Eiropa var palīdzēt Latvijas onkoloģijas pacientiem?

Kādreiz bieži lietotā frāze, ka, lūk, Eiropa mūs nesapratīs, tagad parasti tiek aizstāta ar jautājumu – ar ko Eiropa var mums palīdzēt? Lai arī veselības politika un aprūpe ir katras dalībvalsts lieta, tomēr ir taisnība, ka Eiropas Savienība ir spējīga sniegt palīdzību un to arī dara. Mums ir jābūt spējīgiem to lietderīgi izmantot un sinhronizēt ar darbu pie Latvijas Onkoloģijas plāna realizēšanas.

Ijabs: Nepieciešams dubultot ES budžetu nākamajiem gadiem

Nākamo divu līdz trīs gadu Eiropas Savienības (ES) budžeta palielināšana palīdzētu ne tikai valstīm "sildīt ekonomikas", bet arī ļaus celt uzņēmēju maksātspēju, palielināt apgrozījumu un tādējādi arī mazināt pieaugošo bezdarbu, uzskata Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Ivars Ijabs (AP).

Latvijas attīstībai pievienojas Pabriks un Ijabs

Politiskā partija Latvijas attīstībai (LA) informē, ka oktobrī tai pievienojušies vairāki jauni biedri, tostarp aizsardzības ministrs Artis Pabriks un Eiropas Parlamenta deputāts Ivars Ijabs.

Jaunups būs EP deputāta Ijaba padomnieks

Eiropas Parlamenta (EP) deputāta Ivara Ijaba (AP) padomnieks komunikācijas jautājumos būs partijas Latvijas attīstībai valdes loceklis un apvienības Attīstībai/Par! Pārstāvju sapulces biedrs Edgars Jaunups, aģentūrai LETA apliecināja Jaunups.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide