Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +1 °C
Skaidrs
Piektdiena, 10. aprīlis
Anita, Anitra, Zīle, Annika

Ivars Ijabs

Latvijas attīstībai pievienojas Pabriks un Ijabs

Politiskā partija Latvijas attīstībai (LA) informē, ka oktobrī tai pievienojušies vairāki jauni biedri, tostarp aizsardzības ministrs Artis Pabriks un Eiropas Parlamenta deputāts Ivars Ijabs.

LNT: Attīstībai/Par! meklē EP vēlēšanu kandidātu; uzrunāts arī Ījabs

Trīs partiju apvienībai Attīstībai/Par! (AP) notikušas saunas ar atpazīstamo politologu, Latvijas Universitātes asociēto profesoru Ivaru Ījabu par viņa iespējamo kandidēšanu no AP saraksta šogad gaidāmajās Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās. To, ka Ījabs būs vai varētu būt Attīstībai/Par! kandidāts EP vēlēšanās, raidījumam LNT Ziņas neoficiāli apstiprinājuši vairāki avoti politisko apvienību veidojošo partiju spicēs.

Uz Saeimu ar attiecību vēsturi bagāžā

Par to, kā politiķi gatavojas rudenī gaidāmajām Saeimas vēlēšanām, ar politologu, LU asociēto profesoru Ivaru Ījabu sarunājas Romāns Meļņiks.

LNB notiks Ivara Ījaba saruna par brīvību ar vācu politiķi Ralfu Fiksu

Noslēdzot reformācijas atceres piecsimtgadi un sākot Latvijas valsts simto gadu, trešdien, 17. janvārī plkst. 18 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Virtakas klasē (1. stāvā) notiks politologa Ivara Ījaba saruna ar vācu politiķi un intelektuāli Ralfu Fiksu (Ralf Fücks) par brīvību, informēja bibliotēkas sabiedrisko attiecību vadītājs Augusts Zilberts.

Ījabs šogad neprognozē iekšpolitiskus satricinājumus

Šogad Latvijā nav gaidāmi iekšpolitiski satricinājumi, šodien Latvijas Ārpolitikas institūta (LĀI) organizētajā žurnāla Laiks Pasaulei ikmēneša diskusijā sacīja politologs Ivars Ījabs."Ja runājam par Latvijas iekšpolitiku, tad nedomāju, ka mums šis gads sola iekšējus satricinājumus vai pārsteigumus.

Ījabs: Vienotībā pulcējušies tehnokrāti, bet tai trūkst gladiatora

Vienotībā ir pulcējušies tehnokrāti, bet partijai trūkst gladiatora, kas spilgti iestātos par šī politiskā spēka iecerēm, šodien notiekošajā Vienotības domes sēdē savu skatījumu par partijas vietu Latvijas politiskajā ainavā pauda politologs Ivars Ījabs.Viņš norādīja, ka pēdējos mēnešos Vienotības reitingi samazinās, taču partijai, kura strādā valdībā, tas neesot "nekas ārkārtīgi briesmīgs".

Zanders: Un kā tu pats jūties?

Saistībā ar to, ka pats vairākkārt esmu iestājies par debatēm, kas skartu nācijas pašizpratnes jautājumus, vēlos paust dažas piezīmes par politologa Ivara Ījaba publikāciju, kas šonedēļ parādījās publiskajā telpā, jo tā savukārt veltīta manam komentāram Dienā šā gada 9. septembrī.Ja runājam par manu aicinājumu nošķirt Eiropas Savienību (ES) un Eiropu kā kultūras tradīciju telpu, tad te kašķēties ar Ījabu, kurš turklāt ir mans labs paziņa, ir bezjēdzīgi.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide