Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +5 °C
Skaidrs
Trešdiena, 8. aprīlis
Dana, Dans, Danute, Edgars

Jahtas

Kaljulaida kāpj uz jahtas klāja lielākajā Igaunijas burāšanas regatē

Aizvadīta ceturtā sacensību diena lielākajā regatē Igaunijā - 62. Muhu Väin Regatta. Latvijas jahtu komandas no ESTLYS I grupas 24 jahtu konkurencē jau atkal kāpušas uz goda pjedestāla. Romasāres posms apkārt Abrukas salai vainagojas ar panākumiem EXTRA BRUT un PROJEKTS A1 jahtām, kur komandas ieņēma pirmo un otro vietu uz pjedestāla, bet visu šī posma distanci uz kādas no jahtām aizvadīja Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida.

Latvijas ostas veic daudzveidīgu ieguldījumu ekonomikā

Latvijas mazajās ostās pērn bija vērojams neliels kravu apjoma kāpums – par 1,3% – un kopumā mūsu valsts mazajās ostās tika pārkrauti 1,5 miljoni tonnu kravu, Dienu informē Satiksmes ministrijā (SM). Mazajām ostām ir vairāki darbības virzieni, to vidū gan kokmateriālu eksports, gan zvejniecība, gan jahtu uzņemšana. Jāatgādina, ka Latvijā ierasts uzskatīt – mūsu valstī ir trīs lielās ostas – Liepāja, Rīga un Ventspils, kā arī vēl septiņas mazās ostas – Jūrmala, Engure, Roja, Skulte, Mērsrags, Salacgrīva un Pāvilosta.

Pie Mangaļsalas mola uz sēkļa uzskrien jahta

Patruļkuģis novilcis jahtu no akmeņiem, bet vizuālās pārbaudes laikā secināts, ka jahtai ir bojāta stūres iekārta un ir radusies sūce. Ūdens atsūknēts un jahta nogādāta uz "Centrālo jahtklubu" Bolderājā. Glābšanas operācija piedalījās arī Rīgas ostas policija.

Buļļupē novelk no sēkļa Polijas jahtu un izglābj deviņus cilvēkus

Sestdienas vakarā Buļļupē pie Mīlestības salas Jūras spēku flotiles patruļkuģis Klinta palīdzējis no sēkļa novilkt kādu Polijas jahtu, uz kuras atradās deviņi cilvēki, portālu Diena.lv informēja Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrā (MRCC Rīga).

Pie Liepājas no sēkļa novelk lietuviešu jahtu

Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs (MRCC Riga) sestdien ap plkst.23:25 saņēma informāciju, ka četru līdz piecu jūras jūdžu attālumā no Liepājas ostas D mola uz sēkļa uzskrējusi motorjahta Idefix, ko izdevies novilkt nepilnas stundas laikā, portālu Diena.lv informēja Aizsardzības ministrijā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide