Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Jaunuzņēmumi

Meklēs labākos jauno tehnoloģiju startup uzņēmējus

Digital Freedom Festival sadarbībā ar starptautisko uzņēmēju, investoru un mentoru apvienību Rockstart no Nīderlandes rīko konkursu, lai atrastu labākos jauno tehnoloģiju (Emerging Tech[1]) startup uzņēmējus reģionā. Konkursa uzvarētāji iegūs iespēju piedalīties fināla atlases kārtā Eiropas vadošā akceleratora Rockstart programmā Nīderlandē.

Digital Freedom Festival izziņo šī gada pasākumu programmu līdz festivālam

Līdz ar Startup dienas norisi 12. septembrī tehnoloģiju notikums Digital Freedom Festival (DFF) sadarbībā ar partneriem uzsāk pasākumu sēriju, lai atstātu paliekošu ietekmi uz startup un tehnoloģiju kopienas attīstību Latvijā. Digital Freedom Festival šogad norisināsies 30. novembrī un 1. decembrī, Rīgā, pulcējot vairāk nekā 1500 startup uzņēmējus, investorus, korporāciju pārstāvjus un politikas veidotājus no visas pasaules.

Otro gadu Latvijā atzīmēs Startup dienu

Trešdien, 12. septembrī, ar plašu pasākumu programmu Rīgā otro gadu pēc kārtas atzīmēs Startup dienu, lai akcentētu startup jeb jaunuzņēmumu pienesumu Latvijas inovāciju attīstībai un ekonomikai. Dienas ietvaros notiks meistarklases, Jaunuzņēmumu kopienas forums, startup zīmolu TOP10 prezentācijas, Startup dienas ballīte u.c. aktivitātes.

FOTO: Eiropā labākie studentu start-up uzņēmumu risinājumi

Mašīnmācīšanās, lietu interneta un citi inovatīvi viedrisinājumi, sociālās uzņēmējdarbības projekti un pat restorāns - no 25. līdz 27. jūnijam Rīgā viesojas 16 labākie Eiropas studentu jaunuzņēmumi, lai sacenstos Junior Achievement Start-up finālā par labākā titulu un sniedzot jebkuram interesentam iespēju iepazīties ar izstrādājumiem. Piedāvājam apskatīt interesantākos un inovatīvākos jaunuzņēmumu biznesa projektus.

Aptauja: Latvijā jaunuzņēmumiem trūkst izpratnes par digitalizācijas nozīmi

Vēlme dzīvot un pelnīt labāk ir galvenais jauno uzņēmumu dibināšanas mērķis, bet digitalizācijas trūkums - būtiskākais ierobežojums Latvijas jaunuzņēmumu sektorā, noskaidrots SEB bankas veiktajā Baltijas jaunuzņēmumu aptaujā. Digitālo risinājumu ieviešanā un izmantošanā dominē Igaunija, savukārt mūsu dienvidu kaimiņi Lietuva ir labākie tirgotāji Baltijā. Latvijā gan biznesa veidošanai, gan finansējuma iegūšanai iespēju kļuvis vairāk, tomēr ilgtspējīgu biznesa ideju aizvien trūkst, secināts aptaujā.

Jaunuzņēmumi runā ar banku

Šopavasar Latvijā, sadarbojoties Swedbank un Eiropas B2B (bizness – biznesam) akseleratoram Startup Wise Guys, tika uzsākta Wise Guys Fintech programma, kuras ietvaros finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmumi trīs mēnešus audzē savu biznesu.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide