Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Juta Strīķe

Strīķe: Pašreizējā sastāvā NEPLP nav darboties spējīga

Pašreizējā sastāvā Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) nav darboties spējīga, šodien pēc tikšanās ar NEPLP pārstāvjiem žurnālistiem pavēstīja JKP Saeimas frakcijas priekšsēdētāja Juta Strīķe.

Saeimas Juridisko komisiju vadīs Strīķe

Saeimas Juridisko komisiju turpmāk vadīs Juta Strīķe (JKP), trešdien lēma komisijas deputāti. Strīķe amatā nomainīs līdzšinējo komisijas priekšsēdētāju Jāni Bordānu (JKP).

Strīķe pārsūdzējusi lēmumu par viņas atlaišanu no darba KNAB

Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) amatpersona un pašreizējā Rīgas domes deputāte Juta Strīķe (Jaunā Konservatīvā partija) pārsūdzējusi sev nelabvēlīgo Administratīvās apgabaltiesas lēmumu, ar kuru noraidīta viņas prasība pret KNAB par atbrīvošanu no darba, aģentūra LETA noskaidroja Administratīvajā apgabaltiesā. Tiesu informatīvajā sistēmā pieejamā informācija liecina, ka kasācijas sūdzība Augstākajā tiesā (AT) saņemta šī gada 4. janvārī un vēl nav nozīmēts izskatīšanas datums.

Strīķe: Sudraba un Leja komisijā uzvedās kā oligarhu mafijas turpinājums

Oligarhu lietas parlamentārās izmeklēšanas komisijas slēgtajā sēdē tās priekšsēdētāja Inguna Sudraba (NSL) un prokurors Māris Leja uzvedās kā "oligarhu (..) mafijas turpinājums", šādu vērtējumu pēc komisijas sēdes žurnālistiem sniedza bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītāja vietniece, pašreizējā Rīgas domes deputāte Juta Strīķe (JKP).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide