Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Karš Sīrijā

Pompeo: Kamēr Sīrijā būs Irānas spēki, neviens dolārs atjaunošanai netiks piešķirts

Savienotās Valstis vairs nepalīdzēs atjaunot karā izpostīto Sīriju, kamēr tur atradīsies Irānas karavīri, trešdien paziņojis ASV valsts sekretārs Maiks Pompeo. Uzstājoties ar runu Amerikas nacionālās drošības ebreju institūtā, Pompeo solīja virzīt uz priekšu prezidenta Donalda Trampa centienus izolēt Irānu, nosakot tai bargas sankcijas.

Bažas par uzbrukumu Idlibai

Sīrijas prezidentam Bašāram el Asadam lojālie spēki gatavojas uzbrukumam Idlibas provincei, kas ir pēdējā pret režīmu karojošo kaujinieku kontrolētā teritorija valstī, kur kopš 2011. gada turpinās iznīcinošs militārais konflikts. Pēdējās dienās notiek uzlidojumi dumpinieku pozīcijām Idlibā, bet nav zināms, kad valdības spēki sāks visaptverošu ofensīvu, lai atgūtu provinci. Ļoti iespējams, ka tas notiks pēc piektdien Teherānā paredzētās Irānas, Krievijas un Turcijas prezidentu tikšanās, kurā spriedīs par Idlibas nākotni.

Damaska pauž apņēmību atkarot visu Sīrijas teritoriju

Pieaugot bažām, ka prezidentam Bašāram el Asadam lojālie spēki sāks pilna mēroga uzbrukumu pēdējam lielākajam nemiernieku anklāvam Idlibā, Sīrijas ārlietu ministrs Valids Mualems ceturtdien paziņojis, ka "Rietumu agresija" neatturēs Damasku no visas Sīrijas teritorijas atkarošanas.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide