Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Ķekavas novada dome

LTV: Kukuļošana Ķekavā, visticamāk, saistīta ar vairāk nekā 4 miljonu eiro vērtu projektu

Pirms nedēļas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aizdomās par korupciju aizturēja Ķekavas novada domes pirmo vietnieku Aigaru Vītolu. de facto izpētītais liecina, ka iespējamā kukuļa pieprasīšana, visticamāk, saistīta ar 4,4 miljonu eiro vērtu ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstības projektu. Tas ir vienīgais objekts, par kuru aizvadītajā mēnesī tika veikti noslēguma norēķini.

Ķekavas dome nolemj nepiekāpties VARAM

Ķekavas domes deputāti šovakar ārkārtas sēdē nolēma atstāt spēkā marta sākumā pieņemtos grozījumus komiteju sastāvā, kas paredz no tām izslēgt divus deputātus un kas izraisījuši Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) iebildumus.

VARAM pieprasa Ķekavas domei atcelt lēmumu par veiktajām izmaiņām komitejās

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir izvērtējusi Ķekavas novada domes veiktās darbības, veidojot komiteju sastāvus, un konstatējusi būtiskus likuma pārkāpumus. VARAM ir nosūtījusi vēstuli pašvaldībai, lai tā nekavējoties atceļ domes lēmumu Nr.4, ar kuru tiek veiktas izmaiņas komitejās, neievērojot likumā noteiktās prasības.

Ķekavas novada pašvaldība īstenos izglītības projektu teju 9 miljonu eiro vērtībā

Lai uzlabotu mācību vidi abās Ķekavas novada vidusskolās un atrisinātu problēmu ar mācību telpu trūkumu Baložu vidusskolā, Ķekavas novada pašvaldība īstenos aptuveni 9 miljonu eiro vērtu izglītības infrastruktūras attīstības projektu, nākamgad uzsākot jaunas piebūves celtniecību un sporta laukuma pārbūvi Baložu vidusskolai, portālu Diena.lv informēja Ķekavas novada pašvaldībā.

Ķekavas dome tiek pie vadības

Atkārtoto vēlēšanu dēļ Ķekavas novads samērā vēlu ticis pie domes priekšsēdētājas – piektdien šajā amatā ievēlēta Jaunās konservatīvās partijas (JKP) pārstāve Viktorija Baire. Par viņu nobalsoja 12 deputāti, ieskaitot bijušo priekšsēdētāju Andi Damlicu (Reģionu alianse), kurš nav koalīcijā un pret kuru JKP gan pirms, gan pēc vēlēšanām vērsa bargu kritiku, īpaši par viņa nostāju Pļavniekkalna skolas nākotnes jautājumā.

Ķekavas novada domes koalīcijā 12 deputāti no sešām partijām

Ķekavas novada domes koalīciju veidos 12 deputāti no sešām dažādām partijām, šorīt intervijā LNT raidījumam 900 sekundes pavēstīja novada pašvaldības vēlēšanās uzvarējušās Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) pārstāvis Neils Kalniņš. Politiķis apstiprināja, ka koalīcijā nedarbosies līdzšinējais novada mērs Andis Damlics (Reģionu alianse), taču viņam netika pajautāts, kādi politiskie spēki iesaistīsies koalīcijā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide