Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Kersti Kaljulaida

Igaunijas prezidente neatbalsta masu pasākumu rīkošanu

Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida pirmdien atzinusi, ka šobrīd pilnīgi noteikti neatbalsta masu pasākumu rīkošanu, kas var veicināt plašu jaunā koronavīrusa izplatību, vēsta Dienvidigaunijas reģionālais laikraksts Louna-Eesti Postimees.

Kaljulaida pēc premjera ieteikuma atbrīvo no amata ministru Jerviku

Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida pēc premjerministra Jiri Ratasa ieteikuma pirmdienas vakarā pieņēmusi lēmumu atbrīvot no amata lauku lietu ministru Martu Jerviku, kas pārstāv labēji populistisko Konservatīvo tautas partiju (EKRE).

Kaljulaida: Pilsoniskās kustības mudina politiķus risināt klimata krīzi

Klimata pārmaiņas un vides degradācija ir viena no dažām lietām, par kurām mums ir jāuzņemas kolektīvā atbildība un kopīgie centieni jau iepriekš ir atmaksājušies, Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Ģenerālās asamblejas sesijā trešdien sacījusi Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida, uzsverot, ka pilsoniskās kustības mudina politikas veidotājus risināt klimata jautājumus.

Kaljulaida: Ukrainai ir iespējas kļūt par ceļa rādītāju pasaulei

Nevar izslēgt iespēju, ka Ukraina varētu kļūt par jaunu globālo veiksmes stāstu un notikumu attīstība šajā valstī varētu parādīt ceļu pārējai pasaulei, - šādu pieļāvumu piektdien izteikusi Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida, runājot ikgadējā Jaltas Eiropas stratēģijas sanāksmē Kijevā, kas pulcina politiķus un uzņēmējus gan no Ukrainas, gan citām pasaules valstīm.

Kaljulaida kāpj uz jahtas klāja lielākajā Igaunijas burāšanas regatē

Aizvadīta ceturtā sacensību diena lielākajā regatē Igaunijā - 62. Muhu Väin Regatta. Latvijas jahtu komandas no ESTLYS I grupas 24 jahtu konkurencē jau atkal kāpušas uz goda pjedestāla. Romasāres posms apkārt Abrukas salai vainagojas ar panākumiem EXTRA BRUT un PROJEKTS A1 jahtām, kur komandas ieņēma pirmo un otro vietu uz pjedestāla, bet visu šī posma distanci uz kādas no jahtām aizvadīja Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida.

Kaljulaida: Attiecībās ar Krieviju vajadzīga stratēģiska pacietība

Attiecībās ar Krieviju, kurai saistībā ar agresiju Ukrainā tika atņemtas balsstiesības Eiropas Padomes Parlamentārajā asamblejā (EPPA), ir nepieciešama stratēģiska pacietība, vienlaikus neatsakoties no savām vērtībām, piektdien uzsvērusi Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida, tiekoties ar Rīgikogu deputātiem, kuri izvirzīti dalībai Igaunijas delegācijā jūnijā gaidāmajā asamblejas sesijā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide