Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Kiberdrošība

Drošības caurums pakļāvis riskam faktiski visus WhatsApp lietotājus

Maija sākumā populārajā saziņas lietotnē WhatsApp konstatēta būtiska ievainojamība, kas izspiegošanas riskam pakļāvusi faktiski visus šī servisa lietotājus. Par to sākotnēji vēstīja Financial Times, bet vēlāk apstiprināja arī WhatsApp pārstāvji. Eksperti iesaka nekavējoties lietotni atjaunināt uz jaunāko versiju, kurā šī ievainojamība novērsta.

Pētījums: Divās no trim pašvaldību mājaslapām ir augsti kiberdrošības riski

Kiberdrošības līmenis Latvijas pašvaldībās ir nepietiekams – vidēji divās no trim Latvijas pašvaldību interneta vietnēm ir augsti kiberdrošības riski, liecina biznesa konsultāciju uzņēmuma KPMG veiktais pašvaldību mājaslapu novērtējums, kas tapis sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību (LPS) un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM).

Pārlieku liela atklātība sociālajās vietnēs - medusmaize naidīgu specdienestu vervētājiem

Valsts drošības dienests (VDD) pārskatā par darbību 2018. gadā brīdina - lai izpētītu potenciāli vervējamās personas raksturu, vērtības, vēlmes un vājības, Latvijai naidīgu ārvalstu specdienesti izmantoto personu sociālos tīklus. VDD atgādina - publicējot tīmeklī personisku informāciju, šie dati tiek padarīti pieejami plašam cilvēku lokam.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide