Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +16 °C
Daļēji saulains
Pirmdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

Kokmateriāli

Pērn Latvijas galvenā eksporta prece bija koks un koka izstrādājumi

2015.gada desmit mēnešos Latvijas preču ārējās tirdzniecības vērtība faktiskajās cenās sasniedza 19 miljardus eiro - par 42,3 miljoniem eiro jeb 0,2% vairāk salīdzinājumā ar 2014.gada desmit mēnešiem, teikts Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) sagatavotajā informatīvajā pārskatā.Tai skaitā eksporta vērtība palielinājās par 82 miljoniem eiro jeb 1%, bet importa vērtība samazinājās par 39,7 miljoniem eiro jeb 0,4%.

Bunkšis: Par būdām, koka debesskrāpjiem un mūsdienīgu dzīvesveidu

Latvijā labi zināmā arhitekte Zaiga Gaile nesen intervijā portālam Diena.lv minēja, ka koka mājas vairs nesaucam par vecām būdām, - ir sācies jauns laikmets. Tā arī ir, jo, sabiedrībai izglītojoties, arhitekti, dizaineri un māju īpašnieki aizvien vairāk meklē ekoloģiski tīrus, veselībai labvēlīgus būvmateriālus, kas ir arī atbilstoši sertificēti.

Laikapstākļi sekmē būvniecību un būvmateriālu pieprasījumu

Šoziem par 19% palielinājusies vispārējo būvmateriālu tirdzniecība, kas galvenokārt saistīts ar ēku celtniecībai, siltināšanai, remontam piemērotajiem laika apstākļiem, kā arī būvmateriālu pieprasījuma kritumu iepriekšējos gados, atklāj veikalu K-Rauta operatora Rautakesko pārstāve Ieva Zlaugotne.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide