Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Kokmateriāli

Sargāt vai ļaut arī saimniekot

Vēlos panākt, lai meža īpašniekiem tiek pilnvērtīgi kompensēti zaudējumi, ko rada mikroliegumu izveide viņu īpašumos – tā aicinājumu uzsāk Aivars Jakobsons pilsoņu parakstu vākšanas portālā ManaBalss.lv, kuru patlaban atbalstījis nepilns simts iedzīvotāju. Iniciatīvas autors rosina veikt likumu izmaiņas, jo patlaban noteiktā Natura 2000 kompensāciju sistēma ir nepietiekama, atlīdzība neatbilst kokmateriālu tirgus cenai, jo gadā ir tikai pārsimt eiro.

Bunkšis: Par būdām, koka debesskrāpjiem un mūsdienīgu dzīvesveidu

Latvijā labi zināmā arhitekte Zaiga Gaile nesen intervijā portālam Diena.lv minēja, ka koka mājas vairs nesaucam par vecām būdām, - ir sācies jauns laikmets. Tā arī ir, jo, sabiedrībai izglītojoties, arhitekti, dizaineri un māju īpašnieki aizvien vairāk meklē ekoloģiski tīrus, veselībai labvēlīgus būvmateriālus, kas ir arī atbilstoši sertificēti.

Laikapstākļi sekmē būvniecību un būvmateriālu pieprasījumu

Šoziem par 19% palielinājusies vispārējo būvmateriālu tirdzniecība, kas galvenokārt saistīts ar ēku celtniecībai, siltināšanai, remontam piemērotajiem laika apstākļiem, kā arī būvmateriālu pieprasījuma kritumu iepriekšējos gados, atklāj veikalu K-Rauta operatora Rautakesko pārstāve Ieva Zlaugotne.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide