Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +21 °C
Skaidrs
Piektdiena, 24. maijs
Marlēna, Ilvija, Ziedone

Komunālie maksājumi

Siltumuzņēmumu asociācija ir pret tiešajiem norēķiniem ar komunālo pakalpojumu sniedzējiem

Latvijas Siltumuzņēmumu asociācija (LSUA) ir pret to, ka dzīvojamo māju iemītnieki norēķinās tieši ar komunālo pakalpojumu sniedzēju, teikts LSUA atklātajā vēstulē Saeimas deputātiem.Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldību komisija ir nodevusi Saeimai uz otro lasījumu grozījumus Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumā, tāpēc LSUA ir nosūtījusi Saeimas deputātiem atklātu vēstuli "Par likumprojektu "Grozījumi Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumā"".

Bankām un to meitasuzņēmumiem Rīgā 110 000 latu lieli komunālie parādi

Rīgā esošajām bankām un to meitasuzņēmumiem ir 110 000 latu lieli komunālie parādi, informēja Rīgas domes Mājokļu un vides departaments.Kā stāsta departamenta direktors Anatolijs Aļeksejenko (GKR), Latvijas Komercbanku asociācija ir izplatījusi paziņojumu, ka bankām tādu parādu neesot, taču departamenta rīcībā ir ziņas, ka bankām tomēr šādi parādi ir.

Aptuveni piektdaļa Rīgas namu pārvaldnieka parādnieku pieteikušies mierizlīgumam par komunālo parādu nomaksu

Vairāk nekā 5000 rīdzinieku, kuri dzīvo pašvaldības SIA Rīgas namu pārvaldnieks apsaimniekotajos namos, izmantojuši iespēju slēgt mierizlīgumus par komunālo parādu nomaksu, atbrīvojoties no soda naudas. Tā ir aptuveni piektdaļa no kopumā gandrīz 25 000 rīdzinieku, kas palikuši apsaimniekotājam parādā, pastāstīja uzņēmuma pārstāvis Krists Leiškalns.

Vēlas noteikt, ka pārdodot dzīvokli, pircēju jāinformē par tā parādiem

Lai motivētu apsaimniekotājus piedzīt komunālos parādus un dzīvokļu īpašniekus maksāt ikmēneša rēķinus, Saeimas Mājokļa jautājumu apakškomisijas deputāti trešdien, 9. maijā, vienbalsīgi atbalstīja nodot izskatīšanai Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijā grozījumus četros ar dzīvokļu jautājumiem saistītajos likumos.

Andrejeva: Komunālo parādu situācija ir katastrofāla

Latvijas iedzīvotāju siltuma parādu situācija ir katastrofa, jo pēdējie rēķini lielai iedzīvotāju daļai ir nesamaksājami, AS "Olainfarm" padomes priekšsēdētāja un bijusī ilggadējā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas vadītāja Valentīna Andrējeva.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide