Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Kristers Aparjods

Aparjods: Uzņemos atbildību uz sevi par trešo un ceturto braucienu

Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods (19) svētdien izcīnīja 11. vietu Phjončhanas Ziemas olimpisko spēļu sacensībās, no mūsējiem uzrādot pārliecinoši labāko rezultātu. Lai gan pēc pirmās dienas viņš vēl bija septītais, pēdējie divi braucieni sportistam neizdevās. Sarunā ar Latvijas žurnālistiem viņš neslēpa, ka mērķis bijis iekļūt desmitniekā, tomēr olimpiskajai debijai sasniegtais rezultāts ir labs.

Aparjods: Ir sajūta, ka trase ir vieglāk izbraucama

Veiksmīgākais no trim Latvijas kamaniņu braucējiem Phjončhanas Ziemas olimpisko spēļu sacensību pirmajā dienā bija 19 gadus vecais Kristers Aparjods, kurš ieņem augsto 7. vietu.

Svilpo pakausī pasaules labākajiem

Nostiprinājušies Latvijas izlasē, kamaniņnieki Kristers un Kendija Aparjodi cer pārsteigt olimpiskajā Dienvidkorejā.

Dārznieks un Aparjods attiecīgi 13. un 15. vietā pēc pirmā brauciena Oberhofā

Latvijas kamaniņu braucēja Artūrs Dārznieks un Kristers Aparjods ieņem attiecīgi 13. un 15. vietu pēc Vācijas trasē Oberhofā notiekošā Pasaules kausa izcīņas septītā posma pirmā brauciena. Līderis pēc pirmā brauciena ir titulētais vācietis Fēlikss Lohs, kurš trasi veica 42,714 sekundēs un uzstādīja jaunu tās rekordu, bet otro vietu, atpalikdams 0,208 sekundes, ieņem cits Vācijas kamaniņu braucējs Andi Langenhans. Savukārt trešais ir krievs Romāns Repilovs, kurš Loham zaudē 0,225 sekundes. Tikmēr Dārznieks pēc pirmā brauciena pirmās vietas īpašniekam zaudē 0,405 sekundes, bet Aparjods atpaliek par 0,442 sekundēm.

Aparjods izcīna septīto vietu PK pirmajā posmā

Jaunais Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods svētdien, sekmīgi veicot otro braucienu, izcīnīja septīto vietu Austrijas trasē Īglsā notiekošajā Pasaules kausa sezonas pirmajā posmā. Tikmēr pārējiem Latvijas sportistiem tik sekmīgi neklājās. Inārs Kivlenieks ieņēma 14. vietu, kamēr Riks Kristens Rozītis bija tikai 23. pozīcijā, lai gan pēc pirmā brauciena viņš bija uzreiz aiz labāko desmitnieka.

Aparjodam augstā ceturtā vieta Pasaules kausa posmā olimpiskajā trasē

Šī gada pasaules junioru čempions kamaniņu sportā Kristers Aparjods svētdien izcīnīja augsto ceturto vietu Dienvidkorejas trasē Phjončhanā, kur pēc gada risināsies Ziemas olimpiskās spēles, bet šajā nedēļas nogalē norisinās Pasaules kausa sezonas pirmspēdējais, astotais, posms.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide