Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +18 °C
Skaidrs
Pirmdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

Kuš!

Komiksu izdevniecība kuš! nominēta prestižajai Ignatz komiksu balvai ASV

2022. gada Ignatz komiksu balvai (The Ignatz Awards) ASV kategorijā Labākā antoloģija nominēts Latvijas komiksu izdevniecības kuš! 2021. gadā izdotais komiksu krājums š! Scientific Facts. Šajā kategorijā nominētas vēl četras citas komiksu antoloģijas, un kuš! ir vienīgā izdevniecība, kura darbojas ārpus ASV, Kanādas un Lielbritānijas.

Žurnāls kuš! aicina piedalīties komiksu konkursā Absurdais Humors

Komiksu žurnāls kuš! sadarbībā ar Beļģijas-Luksemburgas-Latvijas tirdzniecības kameru izsludina komiksu konkursu _Absurdais Humors. _Konkursā piedalīties aicināti visi, kuri ir vismaz 16 gadus veci un kurus interesē vizuālu stāstu stāstīšana pieaugušiem lasītājiem, informēja konkursa pārstāvji.

Rīgā notiks dāņu komiksu autora Mikela Sommera lekcija

Pirmdien, 15. februārī, plkst. 18 The Mill (Brīvības ielā 33) notiks dāņu komiksu autora Mikela Sommera lekcija, kuru rīko Ziemeļu Ministru padomes birojs sadarbībā ar komiksu izdevniecību kuš!.

Komiksu žurnāls kuš! izsludina konkursu Urbānie džungļi

Jau trešo gadu komiksu žurnāls kuš! sadarbībā ar Beļģijas Karalistes vēstniecību rīko komiksu konkursu, kurā piedalīties aicināti gan profesionāli un pieredzējuši autori, gan mākslas studenti un jauni talanti – visi, kuri ir vismaz 16 gadus veci un kurus interesē vizuālu stāstu stāstīšana pieaugušiem lasītājiem.

kuš! izsludina komiksu konkursu ar tēmu Ķermeņa fabrika

Komiksu žurnāls kuš! sadarbībā ar Beļģijas Karalistes vēstniecību Latvijā izsludina Komiksu konkursu 2014, kurā piedalīties aicināti gan profesionāli un pieredzējuši autori, gan mākslas studenti un jauni talanti – visi, kuri ir vismaz 16 gadus veci un kurus interesē vizuālu stāstu stāstīšana pieaugušiem lasītājiem, informēja komiksa pārstāvji.

Toronto apskatāma komiksu žurnāla kuš! veidotā izstāde Pēdējais sērkociņš

No 8. līdz 11. maijam komiksu žurnāls kuš! piedalās starptautiskajā Toronto Komiksu Mākslas Festivālā (TCAF), Kanādā, informēja izdevuma pārstāve Sanita Muižniece. Festivāla laikā galerijā Videofag būs apskatāma ceļojošā komiksu un ilustrāciju izstāde Pēdējais sērkociņš (The Last Match).

Iznācis jaunais š! un četri mini kuš! sērijas komiksi

Komiksu kultūras žurnāls kuš! vienlaikus ar 14._ š! numuru ar divdesmit divu starptautisku mākslinieku vizuālajiem stāstiem par tēmu "sports" laidis klajā arī somu, zviedru un meksikāņu autoru grafiskos īsstāstus sērijā mini kuš!_, informēja izdevuma pārstāve Sanita Muižniece.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide