Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Kuveita

Kuveitā amata zvērestu nodevis jaunais emīrs

Kuveitas kroņprincis šeihs Navafs al Ahmads as Sabahs trešdien nodevis valdošā emīra zvērestu. Jaunais emīrs, kam bijusi ilga karjera drošības dienestos, ir nule kā mūžībā aizgājušā Kuveitas monarha pusbrālis.

No dzīves aizgājis Kuveitas emīrs

No dzīves 91 gada vecumā aizgājis Kuveitas valsts galva emīrs Sabahs al Ahmeds as Sabahs, otrdien pavēstīja emīra galms.

Kuveitai pirmo reizi 17 gados budžeta deficīts

Zemāku naftas cenu dēļ Kuveita, kurai 16 gadus pēc kārtas bija budžeta pārpalikums, iepriekšējo finanšu gadu noslēgusi ar deficītu, paziņoja ar enerģijas resursiem bagātās Persijas līča valsts finanšu ministrs Annass al Salehs.

Akreditēti Čadas un Kuveitas vēstnieki Latvijā

Otrdien, 8.jūlijā, Valsts prezidents Andris Bērziņš darbam Latvijā akreditēja Čadas Republikas vēstnieku Latvijā Jusafu Abasalahu un Kuveitas Valsts vēstnieku Latvijā Montēru Baderu Al Eisu, vēsta Valsts prezidenta kancelejas Preses dienests. Sarunas laikā pēc akreditācijas ceremonijas Valsts prezidents pauda gandarījumu par to, ka Čada pirmo reizi nozīmējusi vēstnieku Latvijā, uzsverot, ka tas noteikti veicinās abu valstu savstarpējo attiecību paplašināšanu.

Ēģiptes lidmašīnā pasažieri sakodusi čūska

Aviokompānijas EgyptAir lidmašīna, kas veikusi lidojumu no Kairas uz Kuveitu, bijusi spiesta veikt piespiedu nosēšanos Hurgadā, Ēģiptē, jo vienu no tās pasažieriem lidmašīnas salonā sakodusi čūska, ziņo ārzemju mediji.

Mediji: Kuveita deportēs bezpavalstniekus, kuri iesaistījušies protestos

Kuveita nolēmusi deportēt bezpavalstniekus, kuri pagājušā nedēļas nogalē, pieprasot Kuveitas pilsonību, piedalījās vardarbīgos protestos, otrdien vēsta mediji. Lēmumu par viņu deportēšanu pieņēma iekšlietu ministra vadītā Nelegālo iedzīvotāju centrālā aģentūra, kas risina ar bezpavalstniekiem saistītos jautājumus.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide