Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +21 °C
Skaidrs
Svētdiena, 7. augusts
Madars, Alfrēds, Fredis

Latvijas grāmatu izstāde

Autogrāfi, izrādes, grāmatu atvēršanas svētki - Latvijas grāmatu izstādē notiks plaša programma bērniem

Jau šajā nedēļas nogalē – no 11. līdz 13. martam – Ķīpsalā notiks Latvijas Grāmatu izstāde 2022, uz kuru īpaši gaidīti mazie lasītāji. Bērni varēs satikt un aprunāties ar iemīļotu grāmatu autoriem un varoņiem, nofotografēties kopā ar viņiem un iegūt autogrāfus. Būs arī vairākas lielisku grāmatu pirmizrādes., informēja izstādes rīkotāji.

Apmeklē Latvijas Grāmatu izstādi kopā ar bērniem!

Jau šajā nedēļas nogalē – no 28. februāra līdz 1. martam – Ķīpsalā notiks Latvijas Grāmatu izstāde 2020, kurā īpaši gaidīti mazie apmeklētāji! Līdzās plašajam bērnu grāmatu klāstam būs daudz izglītojošu un aizraujošu pasākumu, informēja izstādes rīkotāji.

Talka sirdī un smadzenēs

Grāmatu svētki aicina uzasināt prātu un neprātu, zināšanas un fantāzijas

Uz "sarkanā paklāja" – grāmatas

Ķīpsalas izstāžu hallē nedēļas nogalē, no 24. februāra līdz 26. februārim, notiks gada nozīmīgākais grāmatniecības pasākums – tautā iemīļotā starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde Latvijas Grāmatu izstāde 2017. To rīko starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Grāmatizdevēju asociāciju un Latvijas Grāmatnieku ģildi.

Ķīpsalā notiek grāmatu fanu svētki triju dienu garumā

"Mums ir liels prieks, ka ir diezgan liela interese no izdevniecībām, kuras darbojas ārpus Rīgas un kuras nopietni domā par to, ka tām būtu jāiet plašāk sabiedrībā un jādara sevi zināmu," pirms nedēļas nogalē gaidāmās Latvijas Grāmatu izstādes 2016 saka Latvijas Grāmatnieku ģildes valdes locekle un atbildīgā par ekspozīcijas kultūras programmas stendu Renāte Punka, ieskicējot vienu no šī gada izstādes tendencēm.

Ķīpsalā notiks ikgadējā Latvijas Grāmatu izstāde

Izstāžu centrā Ķīpsalā no 26. līdz 28. februārim notiks Latvijas Grāmatu izstāde 2016, informēja izstāžu centra pārstāve Inese Libere. Latvijas Grāmatnieku ģilde, Latvijas Grāmatizdevēju asociācija un izdevēji ir parūpējušies par plašu kultūras programmu un jaunāko grāmatu prezentācijām.

Bērnu un jauniešu žūrijas Lielo lasīšanas svētku noslēgums Ķīpsalā

2. martā plkst. 12 Latvijas Grāmatu izstādes 2013 laikā Ķīpsalas izstāžu zālē notiks _Bērnu un jauniešu žūrijas _Lielo lasīšanas svētku noslēgums, pavēstīja Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra vadītāja Silvija Tretjakova.Šogad Bērnu un jauniešu žūrijā ir piedalījies rekordliels dalībnieku skaits – 2012.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide