Latvijas sieviešu nacionālās izlases galvenais treneris soms Hannu Saintula nosaucis valstsvienības sastāvu dalībai pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupā, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).
Latvijas Hokeja federācija (LHF) ir apturējusi licences tiem hokejistiem, kuri šomēnes ir aizbraukuši uz Krievijā notiekošajām virtuālajām un klātienes sporta spēlēm, informēja LHF.
Latvijas vīriešu hokeja izlasē decembrī spēlēs desmit hokejisti, kuri pavasarī pasaules čempionātā izcīnīja bronzas godalgas, piektdien apstiprināja Latvijas Hokeja federācija (LHF).
Latvijas Hokeja federācija (LHF) vienojusies par sadarbību ar Baltijā vadošo farmācijas uzņēmumu AS Olainfarm. Uzņēmums šogad atbalstīs Latvijas U-20 junioru izlases Pasaules čempionāta elites divīzijā Gēteborgā, Zviedrijā, kā arī nākamgad Latvijas sieviešu hokeja izlasi un tās startu Pasaules čempionātā sievietēm, kas pavasarī norisināsies tepat Rīgā, Latvijā.
Latvijas Hokeja federācija (LHF) uz vēl diviem gadiem pagarinājusi līgumu ar Latvijas vīriešu hokeja izlases galveno treneri Hariju Vītoliņu, informē LHF.
Rietumu Bankā, kas ir Latvijas Hokeja federācijas ilggadējais partneris, aizvadīta svinīga pieņemšana par godu Latvijas izlases hokejistu panākumiem pasaules čempionātā.
Pēc šonedēļ izskanējušajām ziņām par "pagaidām vēl nesaņemto finansējumu" pasaules hokeja čempionāta rīkošanai Rīgā, Diena vērsās ar precizējošiem jautājumiem pie premjera Krišjāņa Kariņa, atbildīgās izglītības un zinātnes ministres Andas Čakšas un čempionāta rīkotājiem. Premjers atbildi nesniedza, uzticot to darīt Čakšai.
Latvijas Hokeja federācija (LHF) ir noraidījusi uzbrucēja Nikolaja Jelisejeva pāreju uz Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandu Vladivostokas Admiral, otrdien paziņoja LHF.