Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +21 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 19. jūlijs
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Latvijas loto

Latvijā izlozē Eurojackpot laimēti 447 558 eiro

Izložu rīkotāja VAS Latvijas loto organizētajā skaitļu loterijā Eurojackpot spēlētājs no Latvijas laimējis 447 558 eiro, liecina kompānijas publiskotā informācija.

Pusaudžu resursu centrā atklāts Tehnoloģiju kabinets bērnu un jauniešu mentālās veselības uzlabošanai

Šī gada decembrī atklāts Bērnu slimnīcas fonda Pusaudžu resursu centra (PRC) Tehnoloģiju kabinets, kas ir aprīkots ar modernu neirofīdbeka un virtuālās realitātes simulāciju aparatūru. Tas bijis iespējams, pateicoties VAS Latvijas Loto atbalstam. Šāds Tehnoloģiju kabinets, kurā palīdzība pieejama bez maksas, pagaidām Latvijā ir vienīgais, un tā mērķis ir palīdzēt bērniem un pusaudžiem ar dažādām mentālās veselības grūtībām, izmantojot tehnoloģijās balstītas metodes, kas vienlaikus arī pašiem jauniešiem ir daudz vairāk pieņemamas, interesantas un motivējošas, portālam Diena.lv pastāstīja PRC.

Latvijas loto provizoriskā peļņa pērn - 6,487 miljoni eiro

Izložu un loteriju rīkotāja VAS Latvijas loto pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 40,808 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,2% vairāk nekā 2017. gadā, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 11,3% un bija 6,487 miljoni eiro, liecina kompānijas publiskotais finanšu pārskats.

Loterija – avots labu mērķu finansēšanai

Latvijā loteriju un izložu kultūra vēl ir tikai attīstības procesā, tādēļ ir plašs darba lauks sabiedrības izglītošanai, sarunā ar Guntaru Gūti pauž va/s Latvijas loto valdes priekšsēdētāja Maija Kuble.

Nebaidīties no jaunā

Jāprot saglabāt gan savu pārliecību, gan uzklausīt citu viedokli.

FOTO: Cildina Simtgades izcilnieka stipendiju ieguvējus

Ceturtdien, 1. novembrī, Latvijas Universitātes Dabaszinātņu centrā tika sumināti spožākie vidējo izglītības iestāžu absolventi, kuri saņēmuši Simtgades izcilnieka stipendiju. Notikumā tika atzīmēta arī Simtgades loterijas 4. sērija.

Rīdzinieks SuperBingo laimējis vairāk nekā 245 tūkstošus eiro

Aizvadītajā nedēļas nogalē laimēts loterijas SuperBingo galvenais naudas laimests, šoreiz 245 898,09 eiro vērtībā. Augusts bijis īpaši veiksmīgs mēnesis, jo piecās no sešām Latvijas Loto piedāvātajām skaitļu loterijām laimēti lieli laimesti par kopsummu vairāk nekā 326 tūkstoši eiro, vēsta uzņēmumā.

Rīdzinieks loterijā laimē 273 tūkstošus eiro

Loterijas Vikinglotto 20.septembra izlozē Latvijā tika uzminēti seši skaitļi un laimēti 273 520,30 eiro. Šajā izlozē sešus skaitļus izdevās uzminēt diviem veiksminiekiem - vienam no Latvijas, vienam – no Islandes. Latvijas Loto noformēt savu laimestu bija ieradies laimētājs – ap 40 gadus vecs rīdzinieks, kurš lūdza saglabāt anonimitāti.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide