Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs

Klajā nākusi izstādes Mūsu muzejs. Valsts mākslas muzejam – 100 grāmata

Latvijas valsts simtgades programmas izstāde Mūsu muzejs. Valsts mākslas muzejam – 100 Mākslas muzejā Rīgas birža norisinājās laikposmā no 2020. gada 5. septembra līdz 20. decembrim, iepazīstinot ar Valsts mākslas muzeja krājuma un izstāžu darbības vēsturi. Nu klajā nākusi arī pērnā gada izstādes izstādes grāmata, informēja LNMM pārstāvji.

Kā klājas Karijai un kaķim? Mazā Mula atver durvis uz mākslas pasauli

Pirmizrādi ir piedzīvojusi izdevniecības Droši un Koši un Tet studio kopīgi īstenotā pašmāju bērnu raidījuma Mazā Mula lielajā mākslas pasaulē pilotepizode Karijas melnais kaķis, kas ir vērojama Shortcut Films lietotnē un kopā ar galveno varoni ļauj iekļūt gleznotāja Ģederta Eliasa darba iekšpusē.

Jaunā izglītojošā raidījumā kopā ar Mulu bērni varēs iepazīt mākslu

Ceturtdien, 21. janvārī, pirmizrādi piedzīvo jaunā pašmāju bērnu raidījuma Mazā Mula lielajā mākslas pasaulē pilotepizode. Laikā, kad bērni izglītojas mājas apstākļos, kad ar draugiem satikties nav iespējams un muzeju durvis mazajiem skatītājiem ir aizvērtas, Tet studio sadarbībā ar izdevniecību Droši un Koši piedāvā iespēju – kopā ar jauko un atraktīvo meitenīti Mulu aizceļot lielajā mākslas pasaulē. Jau no šodienas jebkurā sev ērtā laikā pilotepizode Karijas melnais kaķis vērojama Shortcut Films lietotnē.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide