Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Latvijas slimnīcu biedrība

Jautājumi, par kuriem liela neskaidrība

Esam nepārtraukti reformu ceļā, taču lemšana par algu palielināšanu aizvien attālinās – intervijā Romānam Meļņikam saka Latvijas Slimnīcu biedrības vadītājs Jevgēņijs Kalējs.

Slimnīcām piešķirs vēl 2,5 miljonus latu

Šogad slimnīcām papildus tiks piešķirti vēl 2,5 miljoni latu stacionārai un ambulatorai palīdzībai, aģentūrai LETA pastāstīja Latvijas Slimnīcu biedrības (LSB) priekšsēdētājs Jevgēnijs Kalējs.

Slimnīcas beidzot saņēmušas izpratni no ierēdņiem; joprojām gaida papildus finansējamu

Slimnīcas beidzot saņēmušas izpratni no ierēdņiem, bet joprojām gaida papildus finansējamu, lai iedzīvotāji arī gada nogalē varētu saņemt valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus. Tām iedalītās kvotas pacientu ārstēšanai ir izsmeltas un pat pārsniegtas, bet papildus piešķirtie pieci miljoni latu līdz slimnīcām vēl nav nonākuši, portālam Diena.lv pavēstīja Latvijas Slimnīcu biedrībā (LSB). 

Circene: Ar pašreizējo finansējumu varam nodrošināt tikai minimumu

"Ar to finansējumu, kas šobrīd Latvijā ir medicīnai, mēs varam nodrošināt minimumu - neatliekamo palīdzību. Pārējo mēģinām sakombinēt tā, lai cilvēkiem ir pieejama palīdzība, kas ir visvairāk nepieciešama," tā LTV Rīta Panorāmai intervijā otrdien norādīja veselības ministre Ingrīda.Circene.Jau piekto gadu pēc kārtas pastāv situācija, kad veselības nozarē, par spīti slimnīcu vadītāju prasībām, ir būtisks līdzekļu trūkums, pauž Latvijas Slimnīcu biedrība (LSB) vadītājs Jevgēņijs Kalējs.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide