Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Latvijas Zaļā partija

Spēlē zaļo noti un kritizē valdību

Latvijas Zaļā partija (LZP) kongresā pieņemtajās rezolūcijās nostiprinājusies opozīcijā pašreizējai valdībai, prasot vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Jura Pūces (A/P) demisiju saistībā ar, viņuprāt, neveiksmīgās administratīvi teritoriālās reformas piedāvājumu. Prasīta elektroenerģijas obligātā iepirkuma komponentes (OIK) atcelšana gadījumos, kas nav uzskatāmi par atbalstu atjaunojamo energoresursu ražošanai un nav saistīti ar privātpersonu kompensāciju prasību riskiem.

Deputāts Kļaviņš apturējis darbību Zaļajā partijā

Latvijas Zaļās partijas valde pēc Saeimas deputāta Askolda Kļaviņa (ZZS) lūguma ir apturējusi viņa darbību partijā, - aģentūrai LETA pavēstīja LZP valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars.

Zaļie izglābuši savu partiju

Šķelšanās Latvijas Zaļajā partijā (LZP) būtu sliktākais, kas ar kādu no premjera pārstāvētās Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) partijām varētu notikt Saeimas vēlēšanu gadā. Par tādu varbūtību liecināja noskaņojums pirms LZP kongresa, līdz kuram tomēr puses vienojās par kompromisiem. Atsakoties no līdzšinējās LZP vadības struktūras, kurā līdzās valdes priekšsēdim vēl bija divi līdzpriekšsēdētāji, Latvijas Zaļās partijas kongresa delegāti sestdien nolēma palielināt domes ietekmi, par tās priekšsēdētāju ievēlot Ingmāru Līdaku. Otrs nopietnākais amata pretendents Ķeguma novada deputāts Roberts Ozols savu kandidatūru atsauca.

Ikšķilē septiņi no Vienotības saraksta ievēlētie deputāti iestājas LZP

No partijas Vienotība ievēlētajiem Ikšķiles novada domes deputātiem iestājoties Latvijas Zaļajā partijā (LZP), Ikšķiles novada pašvaldībā varu pārņēmusi Latvijas Zemnieku savienība (LZS) un LZP, aģentūrai LETA apstiprināja Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš (Vienotība/LZP).

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide