Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Latvijas Zemnieku savienība

Brigmanis: Ja nesaplēsīsimies paši, vienmēr būsim pie varas

Par attiecībām starp dažādiem Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) varas centriem, neviltoto sāncensību ar Jāni Dūklavu un premjera Māra Kučinska lomu apvienībā pirms aprīlī gaidāmā Latvijas Zemnieku savienības kongresa ZZS Saeimas frakcijas līderi Augustu Brigmani iztaujā Agnese Margēviča.

LZS valde vienbalsīgi atbalsta Grigules izstāšanos

Latvijas Zemnieku savienības (LZS) valde piektdien apstiprināja Eiropas Parlamenta deputātes Ivetas Grigules iesniegumu par izstāšanos no partijas un pieņēma lēmumu par eiroparlamentārietes izslēgšanu no LZS biedru saraksta.

Premjers: Reizēm dīvaini runājošā Grigule neietekmē ZZS stabilitāti

Viedokļu atšķirība, vai izslēgt no partijas Eiropas Parlamentā ievēlēto Ivetu Griguli, kura pretēji Latvijas viedoklim nobalsoja pret rezolūciju, kas vērsta pret Krievijas propagandu, neietekmē Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) stabilitāti, pārliecināts premjers Māris Kučinskis (ZZS).

Neplāno Griguli izslēgt no partijas

Lai cik ļoti premjers Māris Kučinskis (ZZS) pirms nepilna mēneša bija pārliecināts, ka Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) un Eiropas Parlamenta deputātes Ivetas Grigules (ZZS) ceļiem vajadzētu šķirties, politiķe, visticamāk, paliks Latvijas Zemnieku savienībā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide