Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +13 °C
Apmācies
Ceturtdiena, 6. oktobris
Monika, Zilga, Zilgma

Latvijas Zemnieku savienība

Mērķē atgriezties pie varas

Ar pārliecību, ka bez Latvijas Zemnieku savienības (LZS), kas ietilpst Zaļo un Zemnieku savienībā (ZZS), nav iespējams pienācīgi vadīt valsti, sestdien noritēja politiskā spēka kārtējais kongress Jelgavā. Tika pieņemtas piecas rezolūcijas, un iezīmējās tās tēmas, ko LZS plāno aktualizēt, gatavojoties Saeimas vēlēšanām, kas notiks pēc pusgada.

Latvijas Zemnieku savienībai jāizvēlas partijas vadītājs

Sestdien, 13. martā vienai no vecākajām politiskajām partijām Latvijas Zemnieku savienībai (LZS) kongresā, kurš notiks attālināti, jāizvēlas partijas vadītājs, jāpārvēl valde un jāapstiprina dažādos partijas amatos atbildīgās personas.

Kopējais kurss nemainīsies

Latvijas Zemnieku savienības (LZS) kongress, kas bija paredzēts janvārī, plānots 13. martā un notiks attālināti. Publiski izskanējis, ka tajā uz partijas priekšsēdētāja amatu tiks izvirzīti vismaz trīs politiķi – esošais līderis Armands Krauze, Saeimas deputāts Viktors Valainis, kā arī LZS priekšsēdētāja vietnieks Ringolds Arnītis. Nav izslēgts, ka nodaļas izvirzīs vēl kādu, taču, kā Dienai norāda Krauze, iepriekš ir bijuši gadījumi, kad sākotnējais kandidātu skaits ir lielāks, bet līdz balsojumam kongresā tomēr nonāk tikai pāris. Pēdējā reģionālā konference plānota 24. februārī, tad arī būs skaidrs reālais kandidātu skaits.

Ikšķilē septiņi no Vienotības saraksta ievēlētie deputāti iestājas LZP

No partijas Vienotība ievēlētajiem Ikšķiles novada domes deputātiem iestājoties Latvijas Zaļajā partijā (LZP), Ikšķiles novada pašvaldībā varu pārņēmusi Latvijas Zemnieku savienība (LZS) un LZP, aģentūrai LETA apstiprināja Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš (Vienotība/LZP).

Aizputē līdz šim valdošās LZS sarakstā - tikai sievietes bez politiskās pieredzes

Līdz šā gada pavasarim Aizputes novadā politiskā situācija bija prognozējama un stabila. Viss sākās, kad pieredzējušais domes priekšsēdētājs Aivars Šilis (ZZS) paziņoja, ka vēlēšanās vairs nekandidēs. "Aizputes iedzīvotāji gaida pārmaiņas novada pārvaldībā," ar tādiem vārdiem ir pieteikta šajā sasaukumā valdošās Latvijas Zemnieku savienības (LZS) priekšvēlēšanu programma, zem kuras parakstījušās tikai sievietes. Arī tas ir līdz šim nebijis gadījums.

Brigmanis: Simtgadi gribam sagaidīt ar 100 LZS nodaļām visā Latvijā

Latvijas Zemnieku savienība (LZS) valsts simtgadi vēlas sagaidīt ar 100 nodaļām visā Latvijā - patlaban savienībā ir 1500 biedru 74 reģionālajās nodaļās, intervijā aģentūrai LETA norādīja LZS valdes priekšsēdētājs Augusts Brigmanis. Viņš atklāj, ka nākamajās pašvaldību vēlēšanās LZS saraksti tiek plānoti 33 pašvaldībās, bet Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) saraksti būs kopumā ap 90 pašvaldībās.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide